“Klasická česká hospoda”

Kuchyňa: České
Vhodné pre: Miestna kuchyňa
Štvrť: Žižkov
Zrecenzované: 16. marca 2018

Klasická česká hospoda. Dobré jedlo za rozumnú cenu. Pivko, vývar, rezeň 160 Kč. Dá sa platiť kartami.

Poďakujte používateľovi airtru.

Zrecenzované: 24. septembra 2017

Náhodou sme objavili túto reštauráciu večer po príchode do Prahy. večerali sme o 21.30. Jedlo - sviečková fantastická, lepšiu sme asi nikde inde nejedli. Na ďalší deň sme navštívili inú reštauráciu pod Pražským hradom, no jedna katastrofa. Zasa sme sa večer vrátili do tejto a znova nesklamali. Všetko jedlo vynikajúce, čerstvé, výborne dochutené, veľké porcie. Po celý zvyšok pobytu v Prahe sme chodili len sem. Keď znovu navštívime Prahu, veľmi radi sa sem vrátime. Aj personál bol na 1 !!!

Dátum návštevy: september 2017
1  Poďakujte používateľovi andreakovalova.
Zrecenzované: 11. marca 2020

Dátum návštevy: marec 2020
Zrecenzované: 3. novembra 2019

Dátum návštevy: október 2019
Zrecenzované: 7. októbra 2019

Dátum návštevy: október 2019

Cestovatelia, ktorí si pozreli U České chalupy, si pozreli aj

Navštívili ste U České chalupy? Podeľte sa o svoje zážitky!