“5 z 5”

Vhodné pre: Obchodné stretnutia, Miestna kuchyňa
Možnosti stravovania: Otvorené do neskorých nočných hodín, Rezervácie
Štvrť: Praha 2
Zrecenzované: 3. marca 2018 cez mobilné zariadenie

No comment... Netreba slov.... Parada... Chutne, dobre, velke porcie... Oplati sa... + mily a ochotny personal... :)

Poďakujte používateľovi SPSAE1.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia radek j, Vlastník v zariadení Restaurace Pod Vyšehradem.Zodpovedané: 6. marca 2018

Velice děkujeme za Vaší recenzi, těší nás, že jste byli spokojeni.
Budeme rádi, když nás opět navštívíte.
R+J

Napísať recenziuRecenzie (1 037)

Zrecenzované: 30. januára 2018 cez mobilné zariadenie

Kvalita predčila cenu. Určite odporúčame. Milá obsluha, výborné jedlo, príjemné posedenie a za úžasné ceny.

Poďakujte používateľovi DenisaF46.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia radek j, Vlastník v zariadení Restaurace Pod Vyšehradem.Zodpovedané: 10. februára 2018

Přijměte poděkování za Vaší recenzi na naší restauraci. Budeme potěšeni, když nás v budoucnu opět navštívíte.
R+J

Zrecenzované: 15. júla 2017 cez mobilné zariadenie

Výborný tatarak, perfektne pripravené topinky. Pivo chutné. Obsluha furt po ruce i když by sme mohly někdy usmát.

Dátum návštevy: júl 2017
Poďakujte používateľovi 10Kucapa10.
Zrecenzované: 4. mája 2016

Cestou na pamätný Vyšehrad sme sa zastavili na obed "Pod Vysehradem". Mali sme záujem o vepřo knedlo zelo a zdá sa, že sme trafili na to správne miesto. Podávali aj polievky, ale nám stačilo hlavné jedlo.
A to vepřo od ochotnej obsluhy bolo vynikajúce. Dva kúsky výborne opečenej krkovice, zemiakové, aj kynuté knrdlíky, vynikajúce zelí. Všetko poliate chutnou šťavou. Spolu kulinárska básnička a vynikajúce chladené pivo. Zrejúce.
Ceny primerané, obsluha výborná, prostredie typické české, výborné. Odchádzali sme spokojní. Návštevníkom Prahy a Vyšehradu doporučujeme.

Dátum návštevy: apríl 2016
Poďakujte používateľovi Anton K.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia radek j, Vlastník v zariadení Restaurace Pod Vyšehradem.Zodpovedané: 27. mája 2016

Velice děkujeme za Vaší kladnou recenzi, velice nás to těší a zároveň motivuje
i zavazuje k dalšímu zlepšování úrovně naší restaurace! Budeme rádi, když nás opět
navštívíte.

Zrecenzované: 15. septembra 2014

Oslava narozenin, dostatek alkoholu. Ceny dostupné. Do centra kousek. Kongresové centrum dostupné. Parkování v okolí bez problému.

Dátum návštevy: august 2014
    • Atmosféra
1  Poďakujte používateľovi jan prosek p.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Restaurace Pod Vyšehradem, si pozreli aj

Navštívili ste Restaurace Pod Vyšehradem? Podeľte sa o svoje zážitky!