Praha

Na pozícii č. 3 501 spomedzi 6 585 Reštaurácie v Prahe
Kuchyňa: Európske, České
Vhodné pre: Miestna kuchyňa
Štvrť: Radlice

Chcem sa podeliť,zo svojou návštevou u Svaté Anny..prišli sme s priateľkou,sadli sme si na prázdnu terasu...čašníčka hádam príde..10 minút-nechodí...idem dnu ona za barom..traja ľudia jedia za stolmi...slušne ju pýtam dve pivá. S úsmevom jasně hned to bude idem na terasu sadnúť...čakáme pol hodinu nič...idem dnu čašníčka v prázdnej miestnosti sedí za stolom a obeduje...tak som sa opýtal,že kde máme to pivo-načo mi ona nervózne odpovedala.-hádam si na nej počkáte..ja že veď už čekám púl hodiny-hádam sem v čechách to sem nikde ješte takovej přístup nevidel..a co že ste v čechách?...to sem mnela plnou hospodu..to myslela tých troch ľudí,ktorí tam jedli...ináč pivo fajn... nikdy viac!

Poďakujte používateľovi deno2511.

Dátum návštevy: júl 2017
Zrecenzované: 12. januára 2019 cez mobilné zariadenie

Dátum návštevy: január 2019

Cestovatelia, ktorí si pozreli Restaurace U Svaté Anny, si pozreli aj

Navštívili ste Restaurace U Svaté Anny? Podeľte sa o svoje zážitky!