“Normálka”

Kuchyňa: Európske, Talianske, České, Medzinárodné
Vhodné pre: Miestna kuchyňa
Štvrť: Staré Mesto
Zrecenzované: 30. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Boli sme tu s priateľom na večeru a je to taký normálny podnik. Ceny sú stredné, a kvalita je nič moc. Už sa sem nevrátime.

Poďakujte používateľovi DominikaT560.

Zrecenzované: 22. februára 2016

klasicka ceska restaruacia, ktora nicim neprekvapi. Bol som tam na poledni menu a mal som maso so smotanou. Navstevuju to hlavne z okolitych kancelarii. Mne osobne tam moc nechutilo, bolo to take obycajne jedlo.

Dátum návštevy: marec 2015
Poďakujte používateľovi Kamil V.
Zrecenzované: 16. marca 2015 cez mobilné zariadenie

Dobra cena, pekne prostredie a fajn jedlo. Necakajte nic extra ale rozhodne nesklame. Ak pojdete okolo a ste hladny tak nevahajte.

Poďakujte používateľovi martinh246.
Zrecenzované: 26. februára 2020 cez mobilné zariadenie

Dátum návštevy: február 2020
Zrecenzované: 26. novembra 2019

Dátum návštevy: november 2019

Cestovatelia, ktorí si pozreli Baterka, si pozreli aj

Navštívili ste Baterka? Podeľte sa o svoje zážitky!