“Výborná atmosféra”

Kuchyňa: Kaviareň
Štvrť: Staré Mesto
Štvrť: Staré Mesto
Zrecenzované: 25. marca 2018

V tomto bare/cafe už sme boli viackrát s kamarátmi a ani raz sme v tom neboli sklamaní.
Podľa mňa tá výborná atmosféra je vytvorená so skvelou a milou obsluhou, s ľudmi v bare, ktorí sú hlavne v mladom/študentskom veku a v nespolednom rade aj výbornými nápojmi či jedálmi.

Poďakujte používateľovi Adam O.

Zrecenzované: 18. februára 2020

Dátum návštevy: október 2019
Zrecenzované: 29. júna 2019 cez mobilné zariadenie

Dátum návštevy: jún 2019

Cestovatelia, ktorí si pozreli Standard Café, si pozreli aj

Navštívili ste Standard Café? Podeľte sa o svoje zážitky!