“Famózny guláš ”

Vhodné pre: Miestna kuchyňa
Možnosti stravovania: Otvorené do neskorých nočných hodín, Rezervácie
Štvrť: Staré Mesto
Zrecenzované: 28. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Famózny guláš. Všetky ostatné slová sú tu zbytočné. Personál mal na začiatku trošku problém. Nevedeli sa dohodnúť, kto sa ujme obsluhy nášho stola. Potom to už išlo OK.

Poďakujte používateľovi IgorTT.
Napísať recenziuRecenzie (1 244)

Zrecenzované: 9. októbra 2017

V tejto "akože reštaurácii" sme mali veľmi zlú skúsenosť. Pán , ktorý nás obsluhoval tak toho by som ani nezvala čašníkom, drzý ,arogantný, Keď nam priniesol pivo mala som pocit,že ho veľmi obťažujeme , pri objednávke jedla nás hneď upozornil, že budeme čakať minimálna pol hodinu. OK ved počkáme, keďže sme neboli veľmi hladné objednali sme si grilovaný encián. Je mi veľmi ľúto , že som si tento gastronomický skvost neodfotila . Neviem kto to akože pripravoval ale to čo nám priniesli bola hanba a výsmech gastronómie. Na povrchu nakrojený a nejakým korením posypaný syr, ktorý bol úplne studený sa na grilované niečo ani len nepodobal. Ked som sa spýtala či to myslia vážne a že to čo priniesli je naozaj grilovaný encián s údivom sa na mňa pozrel pán čašník a odpovedal, že ano, nechápala som vrátila som to s tým že tak toto grilovaný encián určite nie je a pán čašník mi položil otázku, že čo s tým má robiť? To ma úplne dostalo. Jedlo som vrátila . A ešte k chuti piva, neviem kedy naposledy čistili čapovacie zariadenie , ale veľmi dávno pivo malo pachuť a bolo otrasne načapované. Toto zariadenie, ktoré ani nemôžem nazvať reštauráciou nikdy , ani omylom a neposlala by som tam ani nepriateľa. Ak by sa dalo dať len 0 dala by som ju , ale aby som mohla uverejniť recenziu musela som zakliknúť aspoň niečo.

Dátum návštevy: október 2017
Poďakujte používateľovi ivet568.
Zrecenzované: 14. septembra 2017

V tomto podniku, som bol po dlhšej dobe znova. Tešili sme sa na pravé české jedlo a pívko. Dopadlo to asi tak, že sme 20 minút čakali, či si nás aspoň jeden z čašníkov všimne, ale nestalo sa tak. Ignorovali nás a musím povedať, že nie len nás. Nakoniec sme viacerí čo čakali odišli bez obsluhy. Hanba !!!

Dátum návštevy: august 2017
Poďakujte používateľovi mreal2015.
Zrecenzované: 20. augusta 2017

Za pracliky uctovali 5 eur. Ale nebolo tam nič písané že zato sa plati. Jedlo ani radsej nekommentujem tak zlé.

Dátum návštevy: august 2017
Poďakujte používateľovi Curiosity727510.
Zrecenzované: 10. júna 2017 cez mobilné zariadenie

Velka nespokojnost s obsluhou s jedlom, zabudli k jedlu polovicu priloh, jedlo sme vratili. Objednavka napojov s tazkostami a neochotou donesena az cca na treti krat. Nikomu tento podnik neodporucam, ba naopak budem ludi vystrihat. Smerom k majitelovi tohto podniku by som chcel povedat, ze personal treba vyberat.

Dátum návštevy: jún 2017
Poďakujte používateľovi StanoP7.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Svejk Restaurant U zeleneho stromu, si pozreli aj

Navštívili ste Svejk Restaurant U zeleneho stromu? Podeľte sa o svoje zážitky!