Retro ???

Recenzované: 3. mája 2017
Orlová M
Viedeň, Rakúsko
Podvod

totalne prazdne mistnosti, jedna kostra kytovce a vstupenka za 240 Kc...proc otevirat... viac informácií

smutnykitovec

Recenzované: 22. augusta 2019

Priestory su krasne, ale to je tak vsetko. Neprijemni zamestnanci, pokladnicky iba dve, rady cca 40 min a potom vsetkom vam vydaju zly listok na nieco uplne ine. Najhorsie zistenie bolo ze tam nepracuju zamestnanci muzea - outsourcovani su straznici, pokladnicky a obsluhujuci personal. Mam rada muzea ale chodte radsej na pivo

Dátum zážitku: august 2019
Poďakujte používateľovi lenkah219.
Recenzované: 3. mája 2017

Narodne muzeum ak take so svojimi stalymi expoziciami je velmi pekne a oplati sa tam minimalne raz za zivot ist. Problem je, ze stara budova je v rekonstrukcii a v novej su síce pekne priestory, ale velmi (pre mna ako navstevnika) nerozumne vyuzite. Boli sme na vystave Retro, asi som mala prilisne ocakavania, ale to co sme za 120 Kč videli ma ako navstevnika velmi sklamalo. Snaha tam bola, nepopieram, ale tych par modelov, elektrospotrebice asi 10 kuskov.... nehnevajte sa, ale aj organizatiry musia byt samy zo seba sklamani neverim, ze mozu byt s takymto niecim spokojni. Mne to prislo ako vysmech ludom, alebo nedtihnute do konca, neviem naozaj ale velmi rozpacity pocit som mala pri odchode...

Dátum zážitku: apríl 2017
Poďakujte používateľovi Orlová M.
Zrecenzované: pred 5 dňami

Dátum zážitku: október 2019
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia NM_Arnadova, oddělení vnějších vztahů v zariadení Národní Muzeum.Zodpovedané: pred 2 dňami

Zrecenzované: pred 6 dňami

Dátum zážitku: september 2019