Nádherný výhľad

Petřín je krásne miesto s ešte krajším výhľadom, ideálne na prechádzku v prírode. Treba sa... viac informácií

Recenzované: 18. augusta 2020
pavolc434
Zwickau, Nemecko
Víkend v Prahe

Nadherný vyhĺad na celú Prahu vďaka tejto rozhladni, lahky prechod na Hradčany a hrad , zakončený... viac informácií

Recenzované: 7. augusta 2020
Sunshine00648081492
Prečítať všetky recenzie (8 805)

Recenzované: 11. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Super miesto na oddych, oáza v centre Prahy.Lanova dráha síce nepremavala,kvôli pravidelnej údržbe,ale až tak nam to neprekážalo,lebo výhľad na mesto je nádherný a stojí za to si to “vyšľapať” po vlastných,až hore!

Dátum zážitku: marec 2018
Poďakujte používateľovi MichaelaV310.
Recenzované: 3. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Lanovka fajn, usetri par minut cesty do kopca. Vystup na vezu peso zaujimavy, vyhlad na celu Prahu pekny, ale wau effekt to nie je.

Dátum zážitku: marec 2018
Poďakujte používateľovi SPSAE1.
Recenzované: 24. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Hore vás vyvezie lanovka za cenu lístka MHD alebo pešo. Výhľad na mesto je krásny a aj prechádzka po parku a záhrada. Ak chcete ísť na rozhľadňu -Petřín tak si priplatíte

Dátum zážitku: február 2018
Poďakujte používateľovi Andrea C.
Recenzované: 6. februára 2018

Pri prechádzke je veľmi jednoduché sa sem dostať.
Či už metrom , alebo električkou alebo lanovkou. Pohľad na samotnú vežu ma lákal ísť na vrchol a pozrieť si výhľad. Mňa však bolela noha a mala som obavy že tých 500 schodov nevyšlapem, no pri pokladni ma pani upokojila, keď mi ukázala, že je tam možné ísť aj výťahom za príplatok, tuším to bolo 60 korún. Ten výhľad vám poviem stál za to... vrele odporúčam. Okolie je prekrásne príroda lavičky, ticho... relax raručený.

Dátum zážitku: február 2018
1  Poďakujte používateľovi truckfemale.
Recenzované: 26. novembra 2017 cez mobilné zariadenie

Miesto pre dvojive ako stvorene. Park s mnozstvom laviciek. Travnatymi plochami a samozrejme vyhlad z veze so zaujimavo tiesenym schodiskom stoji za to.

Dátum zážitku: november 2017
Poďakujte používateľovi Passport732287.