Recenzované: 24. júla 2019

Krásný hotel s dobrou cenou a dostupnosťou....Slušný a ochotný personál na recepcií s veľmi profesionálným prístupom....reštauracia s domácou kuchyňou a dobrým pivom s vlastnou etiketou a filozofiou. Doporučujem

• Typ výletu: Cestoval/a sólo
Poďakujte používateľovi PeterJ150678.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia jiripalat, Generální ředitel v zariadení Wellness Hotel Step.Zodpovedané: 25. júla 2019

Děkujeme za krásnou recenzi, velice nás potěšila. Jsme moc rádi, že Vám u nás chutnalo. Pochvalu rád vyřídím personálu. Budeme se těšit na Vaši další návštěvu.

Recenzované: 15. júla 2019

Pobyt byl velmi příjemný personál ochotný , ubytovani k ceně velmi dobré, v televizi chyběli na wellnes hotel sportovní kanály (nova sport 1,2, eurosport 1,2, sport 1,2) strava výborná ,příjemný byl i dárek hodina zdarma v bazénu .

Poďakujte používateľovi Kokino11.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia jiripalat, Generální ředitel v zariadení Wellness Hotel Step.Zodpovedané: 18. júla 2019

Dobrý den, děkujeme za recenzi, velice nás těší, že s Vám pobyt u nás líbil.
Zmíněné sportovní kanály na pokojích nemáme, ale v Lobby Baru máme O2 TV, kde můžete sledovat jakýkoliv sportovní program.

S přáním hezkého den

Recenzované: 12. júla 2019

veľká spokojnosť, ale treba si dávať pozor aby všetky postele boli pripravené, najmä ak človek príde v neskorých večerných hodinách. Zároveň spokojnosť s rýchlou nápravou. Celkovo, veľmi príjemný pobyt.

Poďakujte používateľovi janahutkova.

Dobrý den, Jano,
děkujeme recenzi a budeme se těšit na Vaši další návštěvu.

Recenzované: 10. júla 2019

Stravili sme jednu noc s ranajkami a so vsetkym sme boli spokojni. Dokonca nam hotel pri prichode sam upgradoval izbu z economy na apartman deluxe a tak isto uvitaci drink prijemne prekvapil. Ranajky boli vyborne a bol velky vyber. Nemam co vytknut.

Poďakujte používateľovi magnetka.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia jiripalat, Generální ředitel v zariadení Wellness Hotel Step.Zodpovedané: 12. júla 2019

Dobrý den, moc děkujeme za velmi milou recenzi. Velmi nás potěšila.
Budeme se těšit na Vaši další návštěvu.

Recenzované: 30. júna 2019

Veľka spokojnosť po všetkých stránkach.cistota, kľud, možnosť bez obmedzovania príchodu odchodu,izba čista a super klíma.Miesta na parkovanie s možnosťou umytia krásna terasa s fontanou.Mozem odporúčit a radi sa vrátime .

Dátum pobytu: máj 2019
Poďakujte používateľovi Excursion25709156261.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia jiripalat, Generální ředitel v zariadení Wellness Hotel Step.Zodpovedané: 4. júla 2019

Děkujeme za krásnou recenzi. Moc nás těší, že jste si pobyt užili. Děkujeme za tolik chvály a budeme se moc těšit na další návštěvu.