Najnižšie ceny vášho pobytu
Bezplatné zrušenie do 13. 05. 21
Official Hotel
79 USD
View deal
Rezervujte teraz, zaplaťte pri pobyte
FindHotel
108 USD
65 USD
UŠETRITE 43 USD
eDreams81 USD
Priceline79 USD
ZenHotels.com108 USD
Zobraziťvšetkých 17 ponúk
Ceny poskytujú naši partneri. Odrážajú cenu za izbu a noc vrátane všetkých daní a poplatkov, o ktorých naši partneri vedia. Ďalšie podrobné informácie získate od našich partnerov.
Recenzované: 1. novembra 2016 cez mobilné zariadenie

Velmi pekny hotel. Cisty, vyzeral novo, kupelna cista vonava. Prijemna obsluha a personal. Na izbe bol kavovar Nespresso. Tym ze pijem taku kava tak ma to velmi potesilo. Z hotela bolo cca 5 min pesi metro. Takze dostupnost do mesta skvela.

Dátum pobytu: december 2015
Poďakujte používateľovi Romco211.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia RBronsema, Manager v zariadení Carol.Zodpovedané: 3. novembra 2016

Vážený Romco211

velice děkujeme za vaše hodnocení a komentář, které nás moc potěšily. Jsme rádi, že jste byl u nás spokojen jak s ubytováním a vybavením pokoje, tak i s dostupností do centra. Budeme potěšeni, pokud nás v budoucnu opět navštívíte. Přejeme vám hezký podzim.

Recenzované: 6. júna 2016

Navštevujem športové a kultúrne podujatia v O2 Aréne a z tohto dôvodu má tento hotel pre mňa výbornú polohu.Izby sú čisté,slušne vybavené,raňajky lepší priemer,parkovisko vo dvore hotela,takže doteraz vždy spokojnosť.

Dátum pobytu: marec 2016
Poďakujte používateľovi Tondo353.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia RBronsema, Manager v zariadení Carol.Zodpovedané: 25. júla 2016

Dobrý den,
Moc Vám děkujeme za krásné hodnocení. Jsme rádi, že se Vám pobyt u nás líbil a především nás těší, že se k nám opakovaně vracíte.
Přejeme Vám krásný zbytek léta a těšíme se na Vaši další návštěvu.

Recenzované: 11. júla 2015

V tomto útulnom hoteli sme sa pri návšteve Prahy ubytovali už dvakrát, a vždy sme boli maximálne spokojní. Veľmi dobrá dostupnosť do centra, personál milí a priateľskí. Vždy sa snažia vyhovieť požiadavkám všetkého druhu a zodpovedať všetky otázky. A po celom dni sa môžete osviežiť v bazéne.
Určite sa tam ešte zastavíme, pretože je ťažko nájsť lepšie miesto ako toto.

Dátum pobytu: apríl 2015
Poďakujte používateľovi Lukas_Fojtik.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia RBronsema, Front Office Manager v zariadení Carol.Zodpovedané: 24. júla 2015

Vážený pane Lukáši,
velmi děkujeme za vaše krásné hodnocení. Nejlepším oceněním pro nás jsou vracející se hosté. Jsme moc rádi, že vy k nim patříte a moc rádi vás u nás znovu přivítáme. Užijte si léto a příště nashledanou. Management hotelu

Recenzované: 27. mája 2015

Hotel s dobrou dostupnosťou k dopravným prostriedkom, blízko O2 arény. Dobré ubytovanie, príjemný a ochotný personál. Možnosť dobrého stravovania a rovnako zabezpečené strážené vnútorné parkovisko. Nezabudnite si so sebou pribaliť aj plavky, po celom dni a poznávaní Prahy padne dobre vhupnúť do bazéna.

Tip na izbu: Bezbariérová dostupnosť, izba na vyššom poschodí.
Dátum pobytu: máj 2015
Poďakujte používateľovi ingemurgasova.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia RBronsema, Front Office Manager v zariadení Carol.Zodpovedané: 18. júna 2015

Vážený Ingemurga, velmi vám děkujeme za krásné hodnocení hotelu, které nás moc těší. Doufáme, že vás budeme moci přivítat v hotelu v budoucnu znovu. Mějte krásné léto. Management hotelu

Recenzované: 6. septembra 2019 cez mobilné zariadenie