Recenzované: 2. júna 2017 cez mobilné zariadenie

Hotel má dobrú polohu, problematické parkovisko ale výhľad zo suity na praský hrad ráno, cez deň či večer osvetlený stojí za to. Reštaurácia a servis v pohode, trocha hluk vzhľadom na neďalekú nemocnicu ale pokiaľ nemienite tráviť čas iba na hoteli tak je to ok

Dátum pobytu: jún 2017
1  Poďakujte používateľovi JozefSalaj69.
Recenzované: 3. februára 2016

Hotel ma dobru polohu a pekny vyhlad sme mali ako z izby tak aj z hotelovej restauracie.Personal bol velmi mily a ustretovy.Izba bola velka, ale v hoteli s 5stars by som na izbe urcite ocakaval TV s plochou obrazovkou.Taktiez exterier hotela rozhodne nezodpoveda 5stars.Inak spokojnost.

Dátum pobytu: august 2015
3  Poďakujte používateľovi Blackie7777.
Recenzované: 13. februára 2020

Recenzované: 7. februára 2020 cez mobilné zariadenie

Dátum pobytu: február 2020
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Petr C, Guest relation v zariadení The President.Zodpovedané: 8. februára 2020

Recenzované: 3. februára 2020 cez mobilné zariadenie

Dátum pobytu: február 2020
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Petr C, Guest relation v zariadení The President.Zodpovedané: 5. februára 2020