Recenzované: 7. decembra 2017 cez mobilné zariadenie

Hotel z vonku naozaj pripomina nie tak dávne časy socializmu, tým sa aj prezentujú. Avšak nemilo ma zaskočil servis týkajúceho sa hotela. Idem vychádzať z detialov lebo tie robia celok. Izba bola pekná celkom priestranná, kupelne však zastaralé, bolo čisto, všade som cítil savo takže upratovačky naozaj makali ako to šlo. V kupelni mi chýbala zástrčka, čo je si myslím bežná vec. Taktiež som sa nikde nevedel dopátrať ku wifi heslu. Recepčny boli velmi milý, servis na raňajkach mi nepripominal 4 hviezdičkový hotel. Čašníci ani nevedeli odzdraviť, každý jeden mal oblečenú svojskú košelu a rifle, celé to posobilo dosť chaoticky. Škoda, predstavoval som si niečo iné . Ale inak celkový dojem "dobré".

Dátum pobytu: december 2017
Poďakujte používateľovi dome922.
Recenzované: 28. februára 2017

Dátum pobytu: február 2017
Recenzia získaná v spolupráci s partnerom Amoma.com
Táto recenzia predstavuje subjektívny názor jednotlivého cestovateľa a nie je názorom spoločnosti TripAdvisor LLC ani jej partnerov.
Recenzované: 19. decembra 2016 cez mobilné zariadenie

Velmi pekny hotel.Super strava.Cisty hotel a ustretovi personal.Pekny vyhlad na Prazsky hrad a blizko do mesta.Vrelo odporucame pre rodiny.Ranajky boli vo forme svedskych stolov a mali bohaty vyber jedla.

Dátum pobytu: december 2016
Poďakujte používateľovi lubomirkadlcik.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Michaela M, Director of Sales v zariadení Hotel International Prague.Zodpovedané: 31. decembra 2016

Vážený pane Kadlčíku,

Ráda bych využila této příležitosti, abych Vám poděkovala za volbu Hotel International pro Váš nedávný pobyt v Praze, stejně jako za všechny Vaše kladné komentáře, kterých si opravdu velmi ceníme.

Hotel se nachází v rezidenční čtvrti Prahy 6, ale stále není daleko od centra města městskou hromadnou dopravou. Naše pokoje jsou relativně velké a pohodlné, je to také v důsledku zvýšených stropů v celé budově, která je nyní zalistována jako státem chráněná kulturní památka. Exteriér i vnitřní architektura a vybavení hotelu odrážejí dobu, ve které byla budova postavena, tedy druhou polovinu padesátých let.
Doufám, že jste u nás strávil příjemný pobyt a že si udržíte pozitivní vzpomínky na náš hotel a těšíme se na Vaši další návštěvu.

ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 2017!

Štěpánka Srncová

Recenzované: 27. februára 2020

Dátum pobytu: december 2019
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia InternationalPrague, Guest Relations Manager v zariadení Hotel International Prague.Zodpovedané: 28. februára 2020

Recenzované: 23. februára 2020 cez mobilné zariadenie

Dátum pobytu: február 2020
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia InternationalPrague, Guest Relations Manager v zariadení Hotel International Prague.Zodpovedané: 3. marca 2020