Recenzované: 11. januára 2017 cez mobilné zariadenie

Boli sme spokojní kedze miesto sme potrebovali len na prespatie uplne hotel vyhovoval izba bola cista ranajky boli bufetove takze kazdy si mohol vybrat to co ma rad
Blizko je zastavka elektricky a metro listky sa faju zakupit priamo na recepcii

Dátum pobytu: november 2016
1  Poďakujte používateľovi IvkaI7.
Recenzované: 8. januára 2017

Hotel je jednoduchý a zrejme zažil už veľa a rekonštrukcia by mu veľmi pomohla čo by ho zrejme ale posunulo do vyššej kategorie. Takže ak hľadáte niečo za výhodnú cenu hotel vám bude plne postačovať. Čo je dôležité je čistota a tá je v tomto hoteli zjavne na prvom mieste. Tú mu môžu závidieť aj hotely vyššej kategórie. A taktiež veľmi pohodlná posteľ.
Takže ak hľadáte prenocovanie v Prahe s rodinou alebo na pracovnú cestu tak skvelá voľba. Hotel má príjemnú reštauráciu s výbornou kuchyňou a ústretový personál.
Negatívum je veľmi nevýhodný výmenný kurz českej koruny na recepcii a veľmi malý televízor na izbe. Parkovanie v okolí bezplatne nájdete keďže ste v obytnej zone medzi panelákmi.

Dátum pobytu: december 2016
2  Poďakujte používateľovi Alena L.
Recenzované: 8. februára 2020

Dátum pobytu: február 2020