Recenzované: 31. augusta 2019

Pobyt na hotely Plaza sme si výborne užili. Hotel je veľmi pekný, dostupnosť do centra je výborná (10 min. električkou). V okolí sú zaujímavé bistrá, kaviarničky, galéria DOX.
V izbe sa nám spalo dobre a vôbec nič nám nechýbalo - úplná spokojnosť. Na raňajkách bol široký výber z jedál od sladkého bufetu až po slaný. Personál na hotely bol veľmi príjemný a bolo super počuť aj slovenčinu/ "východňarčinu" :)
Určite doporučujeme a radi sa znova do hotela vrátime.
Ďakujeme
S pozdravom D&M

Poďakujte používateľovi davidavid991.
Recenzované: 30. augusta 2019

Objednavka prebehla bez problemov, personal bol uzasny a vzdy napomocny.Vyhovujuca poloha bola dalsim velkym plusom.Velmi sme si uzili nas pobyt s priatelmi a urcite ho navstivime znova! Vrele odporucam.

Poďakujte používateľovi ivusko3.
Recenzované: 30. augusta 2019

Hotel bol nadherne zariadeny a personal bol ustretovi. Pracovali nonstop a nemali problem pomoct. Manager hotela k nam bol prijemny a napomocny. Pobyt sme si uzili a dostupnost od centra bola na velmi dobrej urovni.

Poďakujte používateľovi AnnaDL1.
Recenzované: 31. júla 2019 cez mobilné zariadenie

Bola som tu ubytovana aj s priatelom este v maji a musim povedat ze vsetko bolo skvele.
Izby ciste,vonave.Super ranajky.Skveli personal na recepcii .
Co sa tyka dostupnosti tak uplne bezproblemova.
Nabuduce idem urcite zase sem!

Dátum pobytu: máj 2019
Poďakujte používateľovi luciacQ8179SL.
Recenzované: 28. júna 2019

Vsetko bolo uzasne ... personal privetivy a profesionalny... Izby boli priestranne a velmi dobre vybavene... priestor na recepcii bol priestrany...vylet sme si uzili s celou rodinou a vrelo odporucam kazdemu tento uzasny hotel.

Dátum pobytu: jún 2019
Poďakujte používateľovi halalaghihv.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Petr B, Manažer komunikace s hosty v zariadení Plaza Prague Hotel.Zodpovedané: 29. júna 2019

Velice vám děkujeme za vaši zpětnou vazbu. Pochvaly našeho personálu si velice vážíme.