Super ZOO

Nejaké tie zoo už máme pochodene, a pražská je jedna z top. Fakt krásna zoo, zvieratká majú veľke... viac informácií

Recenzované: 3. novembra 2019
martinrA957FP
Malacky, Slovensko
To najlepsie co Praha ma.

Za malo penazi vela muziky. Trvalo nam 5.5 hodiny kym sme ju celu presli, vstupne bolo len okolo... viac informácií

Recenzované: 7. októbra 2019
gokuu7
Prečítať všetky recenzie (10 488)

Recenzované: 24. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Jedna z nejkrasnejsich a soucasne nejvetsi zoo v CR. Rozhodne doporucuji sem zajit. Super zazitek nejen pro deti, ale i pro cele rodiny popripade pro pary, treba jako tip na super rande. Jedine takove male minus, chybi mi tu bili tygri, ale jinak super.

Dátum zážitku: máj 2017
Poďakujte používateľovi 371michaelab.
Recenzované: 21. januára 2018 cez mobilné zariadenie

Krasna Zoo v krasnem prostredi u brehu Vltavy. Jezdime do Zoo parnikem a tak mame nadherny celodenni vylet.

Dátum zážitku: september 2017
Poďakujte používateľovi Roxynka.
Recenzované: 16. decembra 2017 cez mobilné zariadenie

Skvela ZOO je veľmi veľká takze sme ju ani nestihli prejsť celu ale v zime nám 2 hodiny s 2,5 rocnym dieťaťom stačili :)
Myslím že na to že je december sa dá v ZOO vidieť toho veľa . Samozrejme nejdeme tam s očakavaním že všetky zvieratá budú von keď sú 4 stupne . Úžasný bol indonézsky pavilón a tiež sa mi páčilo že sa dá ísť pozrieť dnu na žirafy a slony. Druhu časť ZOO sme nestihli prejsť ale prídeme na budúci rok led bude teplejšie a vynahradíme si to :)

Dátum zážitku: december 2017
Poďakujte používateľovi monikalassakova.
Recenzované: 26. novembra 2017 cez mobilné zariadenie

Velmi krasna ZOO s mnozstvom roznyh druhov zvierat. Zaujimavostou je aj lanovka s ktorou ai mozete skratit cestu. Alebo mozete pouzit vlacik jazdiaci po ZOO

Dátum zážitku: november 2017
Poďakujte používateľovi Passport732287.
Recenzované: 28. októbra 2017 cez mobilné zariadenie

Po delsi dobe jsem navstivila prazskou ZOO, je opravdu vystavni a pratelska. Zejmena se mu libila oblast se slony, papirna, kde se vyrabi papir ze sloniho trusu. Mohu srovnavat s ostatnimi svetovymi ZOO, napr.v lete jsem videla ZOO v L.A
Ale prazska je opravdu krasna s mnoha exponaty.

Dátum zážitku: október 2017
Poďakujte používateľovi 335alenap.