Oplatí sa vidieť

Naozaj sa je na čo pozerať. Je to zaujímavá pamiatka, ktorú by ste určite nemali vynechať. Na... viac informácií

Recenzované: 3. februára 2020
1Majo1
Pražský Hrad je tradícia

Moja decembrová návšteva bola sprevádzaná slnečným mrazivým počasím. Výhľad z Hradčanského námestia... viac informácií

Recenzované: 15. januára 2020
ivankalapar
Prečítať všetky recenzie (36 150)

192436 150 recenzií
Recenzované: 22. marca 2018

monumentálna suita stavieb, rôzne stavebné a dobové štýly od románskeho obdobia cez gotiku po neoklasiku, galéria, námestia, Vladislavský sál, záhrady, program min. na polovicu dňa

Dátum zážitku: január 2018
Poďakujte používateľovi toccata58.
Recenzované: 17. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Chram sv. Vita, Stary kralovsky palac, Kostel sv. Jiri a Zlata ulicka. V tlacenici so skupina chvilami tazke si precitat infotabule. Bez zaplateneho infosprievodcu malo info v chrame. Ale ako prehliadka staci

Dátum zážitku: marec 2018
Poďakujte používateľovi bronkay.
Recenzované: 11. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Platíte 350 Kčs za veľký okruh a neviete vlastne ani za čo... prašná veža je zatvorená na čo nie ste upozornený ale zaplatíte si za to, kým sme ju našli štyrikrát sme prešli okolo nie je totiž označená nijak iba podľa mapy viete kde by mala byt, v rámci okruhu A si zaplatíte za Zlatu uličku vlastne zaplatíte si za uličku kde sú malé obchody a môžte tu kúpiť to čo inde... musíte si zaplatiť zvlášť za mapu hradu ktorú všade inde dostávate v rámci vstupného poplatku len na pražskom hrade musíte platiť zvlášť, takisto ani fotiť nesmiete lebo si pýtajú za to další poplatok 50 korún, s čím som sa nikde inde nestretla len tu aby pýtali poplatok za fotenie...
Videli sme chrám sv víta kde sme sa zdržali asi 10 minút kvôli zime tam nikto nevydrží dlhšie je treba si tam zobrať hrubú zimnú bundu rovnako ako aj na expozíciu Príbeh pražského hradu, starý kráľovsky palác máte tiež rýchlo prejdený a to preto že tam nič nie je a rovnako je tam príšerná zima takze ta zima vás vyženie von... Poplatky sú za všetko ale zážitok nemáte žiaden... najhoršia turistická atrakcia v Európe na akej sme boli

Dátum zážitku: marec 2018
Poďakujte používateľovi Passport675807.
Recenzované: 1. marca 2018

Pri návšteve Pražského hradu sa treba pripraviť na veľké množstvo turistov a vstupnú bezpečnostnú prehliadku v prítomnosti vojakov. S priateľom sme navštívili len Katedarálu sv. Víta, pretože počasie nebolo na dlhšiu prechádzku po okolí priaznivé. Z veže je nádherný výhľad na celé mesto.

Dátum zážitku: január 2018
Poďakujte používateľovi JankaG51.
Recenzované: 25. februára 2018

Na hrade bolo veľmi veľa ľudí, ale to sa dalo čakať. Personál ktorý bol v areáli sa správal nepríjemne a neprofesionálne. Vôbec nebol potrebný pretože nič nevedeli všetko som si musel vyhľadať sám a ešte ktomu aj jeden "milý" pán človeka zhadzoval a správal sa povýšenecky.

Dátum zážitku: február 2018
Poďakujte používateľovi PeterVercimak.