Karlův most
Krasny vyhlad na Vltavu

Uz niekolkykrat navsteva Karlovho mosta. Vzdy krasny, plny navstevnikov, ktory dodava mostu svoju... viac informácií

Recenzované: 17. februára 2020
tomasDS
Dunajská Streda, Slovensko
Oddych

Kúzelná atmosféra či cez deň alebo večer, odporúčam. Vôbec mi nevadilo, že tam bolo veľa ľudí, to... viac informácií

Recenzované: 12. februára 2020
sieglova
Prečítať všetky recenzie (72 125)

Recenzované: 28. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Pri návšteve Prahy sa radi zastavíme na Karlovom moste. Pri tejto návšteve sme tam snáď ani nezaregistrovali rôznych predajcov. Boli sme mimo hlavnej sezóny a v takmer nočných hodinách.
Inak nie je čo dodať. Popísané už bolo asi všetko.

Poďakujte používateľovi IgorTT.
Recenzované: 22. marca 2018

úžasná stavba priamo na trase z Hradčan po Kráľovskej ceste, krásny pohľad na Vltavu, ale aj iné miesta Prahy, pôvodné plastiky, ďalšie mosty, atrakcie, souvenýry, hudobníci , maliari ...

Dátum zážitku: január 2018
Poďakujte používateľovi toccata58.
Recenzované: 17. marca 2018

Pekná prechazdka je co tam aj vidiet. Batman spestril usmev vsetkym. Uz viem kde sa inspiruje Troska.

Poďakujte používateľovi MartinSaga.
Recenzované: 11. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Starobylý Karlom Most. Krásna pamiatka krásna promenáda s výhľadom na Vltavu lode lodičky... na moste kopec umelcov a remeselníkov... Nádherné umelecké kresby maliarov predávajúcich obrázkov a obrazov... Da sa prechádzať v každom ročnom období.. nikdy to neomrzí ... ja osobne už asi 10 krát a stále príjemný pocit z turistickej atmosféry.

Poďakujte používateľovi 253mirkad.
Recenzované: 10. marca 2018

Miesto s neopakovateľnou atmosférou, krásne v každom ročnom období. skvelé miestečko na fotenie, prechádzky, nákupy miestnych umeleckých predmetov.

Dátum zážitku: marec 2018
Poďakujte používateľovi Lenka S.