Oplatí sa počkať na 12 h

Dominantou námestia v Prahe je pražský Orloj. Vždy o 12:00 začne „predstavenie“ čo si pozerá plné... viac informácií

Recenzované: 18. augusta 2020
pavolc434
Zwickau, Nemecko
Orloj

Tej kraske na pražskom orloji, odkazte že o ňu vôbec nestojím, nech si ďalej máta na veži, ja... viac informácií

Recenzované: 3. novembra 2019
martinrA957FP
Malacky, Slovensko
Prečítať všetky recenzie (26 874)

Recenzované: 6. februára 2018

Musím konštatovať, že prechádzkou Prahy sme zablúdili aj k Orloju, no mali sme smolu bol presne v rekonštrukcii, ale aj tak je to jedna z najkrajších pohľadov v Prahe.

Dátum zážitku: február 2018
Poďakujte používateľovi truckfemale.
Recenzované: 14. decembra 2017 cez mobilné zariadenie

Adventní čas pro centrum Prahy má neopakovatelnou atmosféru. Bohužel v tento čas je okolo Staroměstské radnice lešení a kazí to celkový dojem.

Dátum zážitku: december 2017
Poďakujte používateľovi Namor K.
Recenzované: 14. novembra 2017 cez mobilné zariadenie

Určite sa je na čo pozrieť a samozrejme počas návštevy Prahy nevynechať prechádzku cez staré mesto.Stále život v plnom prúde v denných aj večerných hodinách.Kto v tých miestach nebol tak uvidí plno zaujimavostí.Odporúčam ...aj sa dá dobre najesť v Reštauraciách s domácou kuchyňou.

Dátum zážitku: november 2017
Poďakujte používateľovi MarekC1032.
Recenzované: 8. novembra 2017

Ako vždy na celú hodinu sa pred orlojom zhrnie dav ľudí. Momentálne orloj reštaurujú, ale to nebráni zážitku. Celá paráda trvá asi pol minúty, ba dokonca si orloj vyslúžil aj potlesk divákov :)

Dátum zážitku: október 2017
Poďakujte používateľovi Katarina S.
Recenzované: 23. októbra 2017

Aj keď orloj prechádza rekonštrukciou,je to pamiatka ktorú nemôžete obísť.Určite sa tam potom vrátime,ale dá sa popozerať okolie,ktoré dýcha krásnymi starými časmi...

Dátum zážitku: október 2017
Poďakujte používateľovi 456monikak.