Recenzované: 6. marca 2017 cez mobilné zariadenie

Vynikajuce ubytovanie, priestory sú pekné a čisté, pani na recepcii neskutočne milá a ochotne zodpovedala na všetky moje otázky.

Bývala som v izbe č.17 a bola som veľmi spokojná. Izba bola tichá a veľmi príjemná. Fantasticky som sa tam vyspala.

Check out prebehol rýchlo, faktúra bola prichystaná na recepcii.

Raňajky som nemala, nakoľko som odchádzala skôr, ale určite boli výborné. Určite sa sem vrátim a odporúčam všetkým.

Dátum pobytu: marec 2017
Poďakujte používateľovi LenkaF85.
Recenzované: 24. októbra 2016 cez mobilné zariadenie

S Anyday Apatrments sme boli všetci maximálne spokojní. Izby boli priestranné ale hlavne všade bolo čisto! Na raňajky boli pestré švédske stoly s čerstvým jedlom a všade milý a usmievavý personál. Toto ubytovanie môžem len odporučiť.

Dátum pobytu: október 2016
Poďakujte používateľovi nelinecka.
Recenzované: 20. februára 2020

Dátum pobytu: február 2020
Recenzované: 9. októbra 2019 cez mobilné zariadenie

Dátum pobytu: október 2019
Recenzované: 8. septembra 2019

Recenzia získaná v spolupráci s týmto hotelom