“Najlepšia sviečková ”

Vhodné pre: Miestna kuchyňa
Možnosti stravovania: Otvorené do neskorých nočných hodín, Rezervácie
Štvrť: Vinohrady a Vršovice
Zrecenzované: 18. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Jedna z najlepších sviečkových aké sme kedy jedli. Aj keď bola reštaurácia plná,personál to skvelo zvládal....

Poďakujte používateľovi MiroslavaS129.

Zrecenzované: 16. septembra 2017 cez mobilné zariadenie

Vyborne sme sa najedli aj napili obsluha prijemna , prostredie pekne, ciste.. odporucame vyskusat..

Dátum návštevy: september 2017
Poďakujte používateľovi BarboraV86.
Zrecenzované: 30. januára 2017 cez mobilné zariadenie

Skvela ceska kuchyna, skvela pivo a skvela atmosféra!,netreba nič dodávať, treba urcite skúsiť, pre nas maximálna spokojnosť ☺️

Dátum návštevy: jún 2016
Poďakujte používateľovi Staniel_ba.
Zrecenzované: 16. júna 2016 cez mobilné zariadenie

Počas nášho pobytu sme navštívili mlsneho kocoura dvakrát, prvýkrát sme mali moznost výberu z obedového menu, kedže jedlo nemalo chybu rozhodli sme sa pre ďalšiu v čase večera aby sme mohli ochutnať aj jedla z klasického jedálnička., jedlo z českej kuchyne bolo výborne, pivo skvele a obsluha mila, len tažko porovnávať s podnikmi v užšom centre Prahy, kde je čoraz väčší problem nájsť kombináciu týchto všetkých faktorov!, Mlsnej kocour je nas favorit!

Dátum návštevy: jún 2016
Poďakujte používateľovi Staniel_ba.
Zrecenzované: 5. februára 2016 cez mobilné zariadenie

Tuto restauraciu sme navštívili aj vecer aj pocas obedneho menu a obe navstevy boli bezchybne. Vyborna obsluha, vyborne jedlo, rozumna cena za ponukanu kvalitu a množstvo. Môžem len odporučiť.

Dátum návštevy: február 2016
Poďakujte používateľovi 274r_berts.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Mlsnej kocour, si pozreli aj

Navštívili ste Mlsnej kocour? Podeľte sa o svoje zážitky!