Praha
Recenzované: 8. februára 2016

Hotel je cisty a utulny, pani na recepcii bola mila napriek tomu ze sme sa ubytovali neskoro vecer. Velkou nevyhodou bola zeleznica rovno pod oknom hotela o ktorej sme pri bookovani izby nevedeli, inak by sme si pytali izbu v inej casti hotela kde by ten hluk mensi. Izba bola malicka vybavena TV a chladnickou, ale kedze sme na nej doslova len prespavali vobec nam to neprekazalo.

Tip na izbu: vybrat si izbu dalej od zeleznicnych kolaji
Dátum pobytu: marec 2015
Poďakujte používateľovi Adriel0412.