“Moja druhá návšteva bola sklamanie ”
Recenzia Výtopna

Výtopna
Na pozícii č. 877 spomedzi 6 572 Reštaurácie v Prahe
Kuchyňa: České
Možnosti stravovania: Otvorené do neskorých nočných hodín, Raňajky, Donášková služba, Rezervácie
Štvrť: Nové Mesto

Prvý krát som bol prekvapený atmosférou tejto reštaurácie a rozhodol som sa že ju znova navštívim. Prvý šok som zažil keď ma vyhodili v poloprázdnej reštaurácií od stola pre šesť ľudí lebo som bol sám a poprosili ma aby som sa posadil za stôl pre dvoch ktorý je alternatívou k baru. Podotýkam že stoly pre štyroch ľudí boli obsadené a keď som vysvetľoval slečne že by som sa rád najedol ako človek bolo jej to jedno. Za dve hodiny ktoré som tam strávil neprišiel nikto další ktorý by si sadol k prázdnym stolom pre šesť ľudí. Druhé sklamanie prišlo s jedlom. Je to môj problém keď človek čaká delikatesu a prinesú mu niečo čo by som ani doma neponúkol návšteve myslím že by sa mali naučiť ako vyzerajú rebrá. A neuškodilo by trochu zainvestovať do toaliet.

Poďakujte používateľovi prcko234.
Napísať recenziuRecenzie (2 770)

Zrecenzované: 10. marca 2019 cez mobilné zariadenie

Tesili sme sa na zazitok. Vlaciky su super, vozia len napoje. Pivo bolo fajn. Jedlo nestalo za vela, aj ked sme mali styri rozne jedla, burgre nic moc. Detske jedlo fajn

Dátum návštevy: marec 2019
Poďakujte používateľovi bronkay.
Zrecenzované: 4. novembra 2018 cez mobilné zariadenie

V tejto reštaurácii sme boli niekoľko krát, patrí k "must see" atrakciám Vaclavského námestia. Prišli sme na obed, hneď po otvorení, tak nebol problém zohnať stôl. Obsluha príjemná, pitie a jedlo prišlo rýchlo. Nápoje roznáša vlak, čo je atrakcia pre malých aj veľkých. Jedálny lístok prešiel obmenou, myslím, že si vyberie každý.

Dátum návštevy: november 2018
Poďakujte používateľovi PeterB10660.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Lucie P, office manager v zariadení Výtopna.Zodpovedané: 22. novembra 2018

Dobrý den,

děkujeme za milé hodnocení. Vždy nás potěší milá zpětná vazba od našich štamgastů. :-) Tým Výtopna

Zrecenzované: 30. októbra 2018

Keď som sa dozvedela, že v Prahe je reštaurácia, kde nápoje donášajú malé napodobeniny vlakov až ku stolu, musela som to vyskúšať. Na prvý krát sa nám to nepodarilo bez rezervácie, bolo tam na prasknutie, na druhý deň sa to už podarilo. Vláčiky nám doniesli pivo a tam dobrý dojem končí. Na jedlo sme čakali viac ako 45 minút, viem to presne, lebo nám išiel vlak domov a potrebovali sme ho stihnúť. Kuracie krídelká boli neprepečené, a surové kuracie je niečo, za čo by mali reštaurácie zatvárať. V mojom burgri, kde malo byť trhané mäso z rebierok, boli aj kosti, čo som vážne nečakala. Účet nám nedoniesli ani na tretie požiadanie (chceli sme ho hneď, ako nám doniesli jedlo), a keďže sme sa už naozaj ponáhlali na vlak, čo sme čašníčke prízvukovali, išli sme osobne vyrovnať účet k pokladni. Aj napriek originálnym vláčikom sa tam už pravdepodobne nevrátim...možno iba na pivo....

Dátum návštevy: október 2018
1  Poďakujte používateľovi jana2727.
Zrecenzované: 30. októbra 2018 cez mobilné zariadenie

Cakanie na stol 20 minut a na pivo 30 minut. Vlaciky tam boli to je vsetko. Videl som a uz stacilo. Wc tam bolo.

Dátum návštevy: október 2018
Poďakujte používateľovi 851filipf.

Navštívili ste Výtopna? Podeľte sa o svoje zážitky!