“Vecera s pivom”

Vhodné pre: Miestna kuchyňa
Možnosti stravovania: Raňajky, Otvorené do neskorých nočných hodín, Rezervácie
Štvrť: Dejvice
Zrecenzované: 18. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Zaujimave prostredie, mili personal, tradicne jedla k pivu: 5 tatarakov, grilovane rebra i koleno, ceska kuchyna. Porcie velke, pivo vsak natocene tak do 2/3. To sa mi zda malo. Napodiv vyborny vyber dezertov a tort. Ked vam nevadi nedotocene pivo a risknete, ci bude volny stol, urcite ano

Poďakujte používateľovi bronkay.

Zrecenzované: 9. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Obsluha arogantni, ceny prehnane, miry dost zvlastni (0,27 l je male pivo, normalni panak je 2 cl!)'........................................

Poďakujte používateľovi Jana K.
Zrecenzované: 11. decembra 2017

už 3 roky chodíme na Vianočné trhy do Prahy a aj tento rok sme navštívili túto reštauráciu.....v krátkosti: Super!!!!
Privítanie hneď pri dverách, usadenie k stolu, milí čašníci, ktorí sa viackrát opýtali, či nám niečo nechýba a či nám chutilo......100% spokojnosť.
Sviečková, mor. vrabec ...super a unikátny Cézar šalát....parádne pivo.........
Taktiež veľká chvála do kuchyne a ďakujeme kuchárom za super jedlo. Isto sa vrátime

partia zo Slovenska (Dubnica)

Dátum návštevy: december 2017
Poďakujte používateľovi Maria S.
Zrecenzované: 15. mája 2017 cez mobilné zariadenie

Otvaracie hodiny od 11.00 do 12.00 opravte si to tu :-).

Krasna restauracia, paradna obsluha, ktora Vas okamzite usadi a tym Vam odpadava nelahka uloha hladat si volne miesto na sedenie.
Vynikajuca kuchyna, paradne rizoto, paradna polievka v bosniaku. Odporucame a velmi radi sa sem znivu vratime.

Dátum návštevy: máj 2017
Poďakujte používateľovi michalm637.
Zrecenzované: 10. februára 2017 cez mobilné zariadenie

Super rychla obsluha i celkovo priprava jedla. Za 10min od prichodu sme to maly na stole. Chutovo super aj velkost porcie. K tomu prava plzen. Proste parada

Dátum návštevy: február 2017
Poďakujte používateľovi MarekP2200.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Kulaťák Pilsner Urquell Original Restaurant, si pozreli aj

Navštívili ste Kulaťák Pilsner Urquell Original Restaurant? Podeľte sa o svoje zážitky!