“Večera v Prahe”

Marina Ristorante
Na pozícii č. 517 spomedzi 6 580 Reštaurácie v Prahe
Kuchyňa: Talianske
Vhodné pre: Romantické, Špeciálne príležitosti, Obchodné stretnutia
Možnosti stravovania: Obed, Raňajky, Otvorené do neskorých nočných hodín, Večera, Donášková služba, Rezervácie
Štvrť: Praha 1 (Centrum mesta)

Veľmi príjemná obsluha s veľkým záujmom o spokojnosť zákazníka. Vynikajúce jedlo nielen chuťou ale aj vizualizáciou. Priateľské prostredie, pestrá ponuka menu. Doporučujem.

Poďakujte používateľovi kukina007.
Napísať recenziuRecenzie (4 119)

Zrecenzované: 13. júla 2019 cez mobilné zariadenie

vynikajúce jedlo, špičková obsluha
Veľká spokojnosť
Pri prechádzke po nábreží Vltavy výborne miesto s výhľadom na hrad

Dátum návštevy: júl 2019
1  Poďakujte používateľovi Jozef75d.
Zrecenzované: 6. mája 2019

Sobotné potulky Prahou nás priviedli ku tejto reštaurácii a bol z toho zážitok dňa. Priateľský prístup personálu, výborné jedlo a skvelá atmosféra s romantickým výhľadom na rieku, lode, aj na osvetlené Hradčany. Úplne top bola ochotná a milá obsluha, čašníci Roman a mladé ucho Julien sa k nám správali ako ku najlepším priateľom, poradili, rýchlo reagovali a splnili nám každé prianie. Odporúčame každému.
Mária a Július

Dátum návštevy: máj 2019
Poďakujte používateľovi Julius_Mary.
Zrecenzované: 2. mája 2019 cez mobilné zariadenie

Pekné miesto, štýlovo zariadené, ústretový personál - no nie všetci, aj tu platí, že premerať podľa oblečenia a tak sa aj správa, nám sa to nestalo, ale bol som svedkom takej situácie.
Jedlo - polievky vysoký level, pizza a cestoviny priemer, bližšie k spodnej hranici v porovnaní cena/kvalita - nič moc.

Dátum návštevy: máj 2019
1  Poďakujte používateľovi Robbie0203.
Zrecenzované: 17. decembra 2018

Skvelé miesto,veľmi solídna kuchyňa...a to je asi tak všetko. Po telefonickej rezervácii sme boli usadený na spodnom poschodí,lebo tam usádzajú rezervácie. Keď sme si objednávali jedlo,mali sme chuť na pizzu ( už sme tu jedli pizzu carpaccio a bola úžasná) ,dozvedeli sme sa,že pizzu podávajú len na hornom poschodí...nechápem,sedeli sme pár metrov od kuchyne...Obsluha nám ponúkla miesto na hornom poschodí,ale iba na nejakých barových stoličkách. Nakoľko známa oslavovala narodeniny,prišlo nám to nedôstojné!!! K nášmu prekvapeniu detské pizze ponúkali ???!!! Keď som čašníkovi povedal,že nevadí,dám si aj detskú pizzu odpovedal,že čo na to povedia ostatný hostia!!! Takže robia pizzu,nosia pizzu na horné poschodie,ale vedľa kuchyne,len pre deti...To sme ešte v živote nevideli...Keď manželka povedala,že prečo nie detskú pizzu..čašník arogantne odpovedal,či vypadá ako dieťa !!! Škoda, v tejto reštaurácii sme boli prvý krát v roku 2009 a odvtedy niekoľko krát,ale teraz určite naposledy!!! V Prahe je príliš veľa kvalitných reštaurácii na to,aby sme trpeli takéto správanie k hosťom !!!

Dátum návštevy: december 2018
Poďakujte používateľovi PeterB10730.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Marina Ristorante, si pozreli aj

Navštívili ste Marina Ristorante? Podeľte sa o svoje zážitky!