Recenzované: 12. marca 2019 cez mobilné zariadenie

Hezky, nove zrekonstruovany hotel. Pokoj cisty a dostatecne velky.Dobra poloha hned u zastavky mhd. Zamestnanci na recepci byli prijemni a ochotne mi poradili s cestou do mesta. Vynikajici pomer cena/kvalita.

Typ výletu: Cestoval/a sólo
Poďakujte používateľovi Bob S.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Smidakm, Manažer v zariadení University Hotel.Zodpovedané: 13. marca 2019

Dobrý den,

děkujeme Vám moc za pobyt v našem hotelu a jsme potěšeni, že se Vám u nás líbilo. Vždy je co zlepšovat, ale Vašeho hodnocení si moc vážíme.

Děkujeme.

S pozdravem
Michal Šmíd

Recenzované: 18. februára 2019

Počas mojich návštev Prahy sa snažím nájsť ubytovanie v pomere cena výkon. Tu som našiel presne to čo som hľadal. University Hotel navštevujem pravidelne, nakoľko mi za investované peniažky vždy poskytnú maximálne služby. Vždy sa sem rád vrátim. Izby sú čisté a šikovne vybavené, človek ani nemá pocit, že je na internáte. Vrelo odporúčam.

Tip na izbu: Izby do dvora
Dátum pobytu: február 2019
1  Poďakujte používateľovi 994andrejsaxon.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Smidakm, Manažer v zariadení University Hotel.Zodpovedané: 25. februára 2019

Dobrý den,

děkujeme Vám moc za pobyt v University hotelu Vysoké školy ekonomické v Praze. Jsme moc rádi, že se Vám u nás líbilo a doufáme, že nám i nadále zachováte přízeň.

S pozdravem
Michal Šmíd

Recenzované: 17. apríla 2019

Dátum pobytu: apríl 2019
  • Typ výletu: Cestoval/a sólo
Recenzované: 28. februára 2019

Dátum pobytu: február 2019
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Smidakm, Manažer v zariadení University Hotel.Zodpovedané: 12. marca 2019

Dátum pobytu: september 2019