“Skvelý večer s priatelmi”
Recenzia SaSaZu

SaSaZu
Na pozícii č. 152 spomedzi 6 368 Reštaurácie v Prahe
Kuchyňa: Ázijské, Európske, České
Vhodné pre: Miestna kuchyňa, Špeciálne príležitosti, Romantické, Veľké skupiny, Barové prostredie, Obchodné stretnutia
Možnosti stravovania: Raňajky, Večera, Otvorené do neskorých nočných hodín, Obed, Donášková služba, Rezervácie
Štvrť: Holešovice
Zrecenzované: 14. júna 2018

Prvá návšteva v SaSaZu a bola to pecka. Skvelá niekoľkochodová večera, profesionálny servis, výborné víno a nezabudnutelný zážitok...
Doporučujem!!!

Dátum návštevy: november 2017
Poďakujte používateľovi Hugo_vk.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia SaSaZu, SaSaZu Team v zariadení SaSaZu.Zodpovedané: 21. júna 2018

Dobrý den,

děkujeme za Vaše hodnocení, velmi si toho vážíme. Rádi slyšíme, že jste si večeři náležitě užili a budeme doufat, že Vás opět brzy uvidíme.

SaSaZu Team

Napísať recenziuRecenzie (1 518)

Zrecenzované: 1. septembra 2017 cez mobilné zariadenie

Úžasný podnik s koncepciou, ľudmi ktorí žijú filozofiou podniku! Gurmánsky kulinársky zážitok. Kúsok autentickej Ázie v Európe vďaka Sasazu. Obsluha úžasná, konkrétne Diana zo Slovenska nam neuveriteľne spríjemnila vecer v duchu Sasazu!!! Poradila a sprijemnila zároveň! Vďaka Sasazu! Vďaka Praha!!! C U next year! Katarina & Milena ( sisters together forever) (;

Dátum návštevy: september 2017
Poďakujte používateľovi SlovakiaKatarina.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia SaSaZu, SaSaZu Team v zariadení SaSaZu.Zodpovedané: 5. septembra 2017

Dobrý den,

děkujeme za Vaši milou recenzi. Jsme rádi, že jste si večer v naší restauraci náležitě užili. Vaše komplimenty vyřídím i kolegyni Dianě, kterou Vaše recenze určitě potěší. Budeme se těšit na Vaši další návštěvu!

Zrecenzované: 14. mája 2017 cez mobilné zariadenie

Po vstupe do restauracie Vas ocari uzasna atmosfera. Jedla vynikajuce, zazitkova kuchyna plna uzasnych chuti. Mierne ma sklamalo jedlo "Rostena 7+5 asijskych koreni" rostena sa mi zdala mi sucha. Urcite doporucujem "Bang Chang Krevety", polievku "Yam Yam", "Bombajske kure na masle" a "Krupava kachna v kamenne peci". Obsluha bola vyborna, hned sa nas spytala ci sme prvykrat a vsetko nam vysvetlovala, odporucam sa pytat co mozete od jedla ocakavat este pred objednanim a nechat si odporucit. Porcie su zazitkove, t.j. mensie aby sa par najedol potrebujete min. 5-6 jedal. Navstevu urcite odporucam, splnila nase ocakavania

Dátum návštevy: máj 2017
Poďakujte používateľovi GoPlaces693391.
Zrecenzované: 15. decembra 2016

Táto reštaurácia ma veľmi prekvapila v dobrom slova zmysle. Vedela som,že je to thajská reštaurácia, nikdy som v takej reštaurácii nebola, takže to bolo niečo nové. Hneď keď sme vošli nám učarilo prostredie, veľmi pohodové a pekné. Čašník sa nás najskôr opýtal, či sme prvýkrát v takej reštaurácii a teda nám všetko vysvetlil, koľko chodov je akurát a že radšej potom neskôr doobjednať, povedali nám,ktoré jedlo sa je rukami a ktoré paličkami..rovnako nám odporučil jedlá,ktoré boli naozaj výborné..Je možnosť jedlo aj zdieľať pri stole, takže nám každý chod rozdelili na počet ľudí a fakt sme toho veľa poskúšali a všetko bolo veľmi chutné, zážitok v ústach ako sa hovorí :) Táto reštaurácia je aj v Bratislave, keby niekto chce vyskúšať a má to bližšie. Určite odporúčam!

Dátum návštevy: december 2016
Poďakujte používateľovi macka2004.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia SaSaZuRestaurant, SaSaZu Team v zariadení SaSaZu.Zodpovedané: 15. decembra 2016

Dobrý den,

velmi Vám děkujeme za Vaši pozitivní recenzi. Jsme moc rádi, že se Vám u nás v restauraci líbilo a že jste byli spokojeni. Náš personál se snaží zákazníkům vyjít vstříc, novým zákazníkům ukázat, jak to u nás chodí a doporučit nejvhodnější jídla. Budeme se těšit na Vaši příští návštěvu.

Zrecenzované: 2. septembra 2016 cez mobilné zariadenie

Vytecne asijske fusion menu, kvalitni obsluha a trendy atmosfera. Vyjimecky podnik na prazske pomery. Lokalita je des, ale to je snad jedina slabina

Dátum návštevy: september 2016
Poďakujte používateľovi Michaellewise.

Cestovatelia, ktorí si pozreli SaSaZu, si pozreli aj

Navštívili ste SaSaZu? Podeľte sa o svoje zážitky!