Praha
Uplna parada

Uplna parada, najviac ma dostali Jaffovia hned u brany :D najvacsia parada je ze vsetkeho sa da... viac informácií

gokuu7
Výborne, zábavné miesto

Recenzované: 30. augusta 2019
Patrik P
Košice, Slovensko

Recenzované: 30. augusta 2019
Recenzia aktivity: Gallery of Steel Figures

Túto galériu, alebo inak nazvané výstavu sme našli náhodne na prechádzke Prahou. Ma veľmi výhodnú a lukratívnu pozíciu, keďže sa nachádza priamo pri Václavskom námestí.

Personál:
Hneď po príchode si nás všimol personál, ktorý sa o nás od prvého momentu začal starať. Milo nás privítal, opýtal sa, či máme záujem o vstup a keďže sme váhali, tak nám to len odporučil a vysvetlil ako to funguje. Personál na mieste kde sa predávajú vstupné lístky si robí svoju prácu na 100%. Pri kúpe lístka nám všetko vysvetlil, kde sa čo nachádza a čo sa smie a nesmie robiť.
Počas prehliadky sa niekoľko krát aj zastavil a spýtal sa, či nám má urobiť fotku. Tento prístup ma milo prekvapil, keďže dnes sa to už len tak nevidí. Pri odchode sa nás takisto spýtali na naše pocity a názor z tejto galérie, ako sme sa cítili a či by sme to niekomu odporúčali.

Výstava:
Samotná výstava pozostáva zo 100 "sôch", ktoré sú vyrobené z kovošrotu, ako už samotný názov prezrádza. Prehliadka je rozdelená do viacerých častí, kde môžte nájsť auto-moto, rozprávkové postavy, či už klasické alebo moderné, Marvel a DC postavy a niekoľko transformerov. Všetky exponáty je možné si "vyskúšať na vlastnej koži", čiže sa ich môžte dotýkať, sadať do áut, na motorky, a robiť rôzne pózy s postavami. Veľa časti je pohyblivých a treba ich niekedy aj objavovať. Fantázia pri tvorení fotiek tak môže fungovať donekonečna.

Obchdy a suveníry:
Galéria ponúka aj miesto, kde je možné si zakúpiť rôzne suveníry z galérie. V ponuke sú tričká, náhrdelníky, postavičky, magnetky a mnoho iného. Ako sa dá čakať, ceny sú vyššie, no kto si chce odniesť okrem nezabudnuteľného zážitku aj niečo vecné, tak má toho dostatok na výber.
Nachádza sa tu aj kaviareň, ktorú sme však neskúsili.

Celkové hodnotenie:
Túto galériu určite odporúčam každému kto má rád moderné umenie a má rád, keď sa môže na exponatoch "vyblázniť". Táto galéria má čo ponúknuť pre všetky vekové kategórie a myslím si, že nikto z nej neodíde. sklamaný a smutný. Atmosféra galérie je nezabudnuteľná a ani po 2 hodinách predchádzania a fotenia sa, sa nám nechcelo odísť. Prehliadka nie je časovo obmedzená, čiže každý má dostatok času na prezeranie si exponátov a hranie sa s nimi.

Dátum zážitku: august 2019
Poďakujte používateľovi Patrik P.
Recenzované: 19. augusta 2019 cez mobilné zariadenie

Interaktivna zabava aj pre deti. Velmi zaujimavy napad. Mozete sa dotykat vsetkeho. Odporucam navstivit tuto galeriu.

Poďakujte používateľovi barbara7972015.
Recenzované: 19. augusta 2019
Recenzia aktivity: Gallery of Steel Figures

Skvelé miesto, od ktorého sme čakali len trochu zábavy pre deti, a nakoniec sme sa zabavili všetci ako rodina. Personál úžasný, milý. Exponáty prepracované, zaujmú nielen deti, ale aj dospelých. Všetkého sa dá chytiť, všade sa dá sadnúť. Vrelo odporúčam!

Poďakujte používateľovi JanaJancova.
Recenzované: 5. augusta 2019
Recenzia aktivity: Gallery of Steel Figures

Po celodennej prechadzke centrom sme natrafili na tuto uzasnu atrakciu. Necakane prekvapenie, mily personal.

Dátum zážitku: júl 2019
Poďakujte používateľovi elkazi.
Recenzované: 27. júla 2019 cez mobilné zariadenie

Pred vchodom vás upúta oceľová motorka a iné atrakcie vyrobené z ocele. Ale to hlavné, nájdete vo vnútri. Od slávnych osobností E. Presley, M.Jackson, filmovych T 1000, Hulk, Batman, Spiderman, Pat a Mat a veľa, veľa ďalších filmovych hrdinov nielen zo strieborného platna ...
Skvelý prístup personálu.
A ešte jedna maličkost, stena s maľbami detičiek z celého sveta.

Dátum zážitku: júl 2019
Poďakujte používateľovi peterlA384KN.