“Budha”
Recenzia Buddha Bar

Buddha Bar
Na pozícii č. 283 spomedzi 6 225 Reštaurácie v Prahe
Kuchyňa: Suši
Vhodné pre: Barové prostredie, Romantické, Veľké skupiny, Špeciálne príležitosti
Možnosti stravovania: Raňajky, Večera, Otvorené do neskorých nočných hodín, Rezervácie
Štvrť: Staré Mesto
Zrecenzované: 15. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Návšteva budhabaru bola pre nás veľmi príjemným zážitokom. Jedlo , ktoré sme si objednali bolo nadherne naaranzovane a chute boli fenomenalne (varia do 00:00). Personál veľmi milý a ochotný. Odporúčam sedenie na "balkone" je tam krásny výhľad na celú restiku. Najviac ma prekvapila hudba. dj hral tak dobre , že sa nám nechcelo odist:) cela restauracia pôsobí velmi prijemne, luxusne ale nie snobsky. Toto miesto je zarucena spokojnost pre oci aj chuťové bunky.

1  Poďakujte používateľovi Hana V.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Patrik Z, Manažer v zariadení Buddha Bar.Zodpovedané: 20. marca 2018

Dobrý den,

děkujeme, že jste si našli čas a sdíleli s námi Váš večer v Buddha-Baru.
Děláme vše pro to, aby se u nás hostě cítili výjimečně, aby svůj večer zakončili s úsměvem na tváři a odcházeli plní energie.
Proto jsme moc rádi, že jste si u nás večer užili a nechtělo se Vám odejít:)
Budeme se tak těšit na Vaši příští návštěvu.
Hezký den.

Zrecenzované: 2. marca 2018

Ďakujem personálu za prijemný večer. Sushi bolo skvelé a bol to naozaj zážitok. Vždy keď Buddha Bar navštívim som prekvapený ako dobre sa tam cítim. Určite budeme návštevu opakovať pri ďalšej príležitosti.

Poďakujte používateľovi Dávid S.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Patrik Z, Manažer v zariadení Buddha Bar.Zodpovedané: 6. marca 2018

Zdravíme Vás Davide,

moc si vážíme toho, že jste si našel čas a podělil se s námi o Váš zkušenost s naší restaurací.
Velmi nás těší, že jste si opět užil velmi příjemný večer.
Snažíme se našim klientům dopřát exkluzivní zážitek a vždy jsme rádi za takovouto zpětnou vazbu.
Budeme se těšit na Vaši další návštěvu!

Váš Buddha-Bar tým

Zrecenzované: 15. júna 2017 cez mobilné zariadenie

Úžasné prostredie, skvelé jedlo, mimoriadne milá obsluha, ktorá vie poradiť s výberom jedla. Určite ešte navštívime!

Dátum návštevy: máj 2017
Poďakujte používateľovi JanuGa.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Patrik Z, Manažer v zariadení Buddha Bar.Zodpovedané: 19. júna 2017

Dobrý den,

moc si vážíme toho, že jste si udělali čas a podělili se s námi o Váš zážitek v naší restauraci. Velmi nás těší, že jste zde strávili příjemný večer.
Snažíme se hostům připravovat nezapomenutelné zážitky a tak vždy rádi slyšíme takto pozitivní zpětnou vazbu.
Budeme se těšit na Vaši další návštěvu.

tým Buddha-Baru

Zrecenzované: 3. júna 2017 cez mobilné zariadenie

Veľmi pekné prostredie na večeru, super výber a obsluha vie poradiť. Jedlo skvelé a vždy spolu s vínkom chutí a je veľkou odmenou pri pobyte v Prahe

Dátum návštevy: jún 2017
Poďakujte používateľovi JozefSalaj69.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Patrik Z, Manažer v zariadení Buddha Bar.Zodpovedané: 7. júna 2017

Dobrý den,

děkujeme za Váš komentář.
Velmi náš potěší, když si hosté najdou chvíli a podělí se s námi o svůj zážitek.
Děkujeme za pochvalu, opravdu moc rádi slyšíme, že jste si u nás večer užili.
Budeme se těšit na Vaši další návštěvu.

Zrecenzované: 1. novembra 2016 cez mobilné zariadenie

Buddha Bar je vzdy jasnou volbou pro navstevu vecerni Prahy, luxusni prostredi, skvele drinky a mila obsluha. Miluju tu exotickou vuni a atmosferu, ktera z tohoto podniku primo vyzaruje. Doporucuji!!!

Dátum návštevy: júl 2016
Poďakujte používateľovi Narinka12.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Patrik Z, Manažer v zariadení Buddha Bar.Zodpovedané: 21. novembra 2016

Dobrý den,

mockrát děkujeme za Váš velmi pozitivní komentář.
Velice nás těší, že je pro Vás Buddha-Bar takto příjemným místem
a ráda se k nám znovu a znovu vracíte.
Budeme se těšit na Vaši příští návštěvu.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Buddha Bar, si pozreli aj

Navštívili ste Buddha Bar? Podeľte sa o svoje zážitky!