Skvelé !

Skvely zazitok, urcite sa zastavte s priatelmi ked ste v Prahe. Sem tam nas vyrusovali deti... viac informácií

698veronikaj
Košice, Slovensko
Skvele miesto

DominikD1335
Praha, Česká republika

Veľmi sme si to užili, naše zmysli boli precvičene. Určite odporúčam aj svojim kamarátom. Príjemný personál, skvelé atrakcie.

Dátum zážitku: september 2019
Poďakujte používateľovi DominikD1335.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia MuseumofSenses, Generální ředitel v zariadení Museum of Senses Prague.Zodpovedané: pred 4 týždňami

Milý Dominiku,

děkujeme za Vaši recenzi. Jsme rádi, že jste si návštěvu užil !

Přejeme Vám hezký den, Primoz Kolarič (CEO)

Recenzované: 28. augusta 2019
Recenzia aktivity: Museum of Senses in Prague

Veľmi dobré, najviac top zrkadlové siene. Odporúčam pre spestrenie programu keď ste v Prahe.

Poďakujte používateľovi such_bar.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia MuseumofSenses, Generální ředitel v zariadení Museum of Senses Prague.Zodpovedané: 29. augusta 2019

Dobrý den, such_bar,

děkujeme za Vaši recenzi. Jsme rádi, že jste si návštěvu muzea užili !

Přejeme Vám hezký den, Primoz Kolarič (CEO)

Recenzované: 20. augusta 2019 cez mobilné zariadenie

Zábavné a unikátne múzeum ktoré je cenovo dostupné. Určite by som ho odporučil či už každému domácemu alebo turistovi.

Poďakujte používateľovi adamsobek.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia MuseumofSenses, Generální ředitel v zariadení Museum of Senses Prague.Zodpovedané: 21. augusta 2019

Milý adamsobek,

děkujeme za Vaši recenzi. Jsme rádi, že se Vám u nás líbilo, i za vaše další doporučení !

Přejeme Vám hezký den, Primoz Kolarič, general manager (CEO)

Recenzované: 20. augusta 2019 cez mobilné zariadenie

Veľmi zabavne muzeum ktore sa na slovensku a česku často nevidí. S kamaratmi sme zažili veľa zábavy a vyborne sme sa zabavili.

Poďakujte používateľovi barboraf894.

Milá barboraf894,

děkujeme za Vaši recenzi. Jsme rádi, že jste si návštěvu muzea užily i s kamarádkami.

Přejeme Vám krásný den, Primoz Kolarič, general manager (CEO)

Recenzované: 30. júla 2019
Recenzia aktivity: Museum of Senses in Prague

Veľmi pekné miesto. Všetky atrakcie boli super, pobavila sa celá naša rodina. Najlepší bol točiaci sa tunel. Odporúčam pre všetky vekové kategórie.

Dátum zážitku: júl 2019
Poďakujte používateľovi AdamMihal.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia MuseumofSenses, Manažer v zariadení Museum of Senses Prague.Zodpovedané: 31. júla 2019

Děkujeme za hodnocení! Jsme velice rádi, že jste návštěvu užili!

S pozdravem,
Andrea Golubić