“Vynikajúce.”

I Love Ice Cream
Na pozícii č. 125 spomedzi 190 Dezerty v Prahe
Štvrť: Hradčany a Letná
Štvrť: Hradčany a Letná

Dezerty a domáca zmrzlina absolútny skvost. Aj obsluha a priaznivé ceny. Určite sa vrátim a vrelo odporúčam všetkým.

Poďakujte používateľovi Nadova.

Zrecenzované: 5. marca 2019 cez mobilné zariadenie

Pri mojej návšteve Prahy vždy navštívim svoju obľúbenú cukráreň . Všetko chutne, čerstvé a skvelý vyber.

Dátum návštevy: marec 2019
1  Poďakujte používateľovi Hrosik.
Zrecenzované: 15. februára 2019 cez mobilné zariadenie

Pri mojej ďalšej návšteve opäť prekvapili novým výberom dezertov a vždy najlepšia zmrzlina v Prahe.
Doporučujem každému navštíviť a ochutnať.

Dátum návštevy: február 2019
1  Poďakujte používateľovi K3667BJdaniela.
Zrecenzované: 29. júla 2018 cez mobilné zariadenie

Dátum návštevy: júl 2018
Zrecenzované: 27. júla 2018 cez mobilné zariadenie

Dátum návštevy: júl 2018

Cestovatelia, ktorí si pozreli I Love Ice Cream, si pozreli aj

Navštívili ste I Love Ice Cream? Podeľte sa o svoje zážitky!