“Odporný burger vs. vkusné zariadenie”
Recenzia Let's Meat

Let's Meat
Na pozícii č. 1 905 spomedzi 6 223 Reštaurácie v Prahe
Štvrť: Flora
Štvrť: Flora
Zrecenzované: 18. marca 2018

V reštaurácii to vyzerá super, ale tam to aj končí. Po týždni čo som sa tam bol navečerať stále mi je na zvracanie len čo na to pomyslím. Dal som si burger s portobellom a bol doslova odporný. Huba vytiahnutá z mrazničky bez tepelnej úpravy: na zvracanie. Maso odporné nechutné, houska kúpená z blízkeho Albertu. Kečup je totáalny výsmech zákazníkom, Coleslaw škoda mojcih slov. Hranolky zabudli asi dopiecť...take makke boli. Od krupavosti na mile daleko. Nikdy nikdy viac. Bodka bolo kolko za to nechutne jedlo pýtajú. Ceny ako v Palande, skoda, že kvalita tak 200krát horšia.

Poďakujte používateľovi Stan2626.

Zrecenzované: 6. októbra 2019 cez mobilné zariadenie

Dátum návštevy: október 2019
Zrecenzované: 22. septembra 2019 cez mobilné zariadenie

Cestovatelia, ktorí si pozreli Let's Meat, si pozreli aj

Navštívili ste Let's Meat? Podeľte sa o svoje zážitky!