“Suprovy koncept moderni hospody”
Recenzia Kantyna

Kantyna
Na pozícii č. 134 spomedzi 6 180 Reštaurácie v Prahe
Štvrť: Nové Mesto
Štvrť: Nové Mesto
Zrecenzované: 6. septembra 2017

Chodime do kantyny jednou za tyden, maji vynikajici steaky a nejlepsi tankove pivo!
Porce tataraku je obrovska, klidne si dejte pro dva :) Doporucuji take carpaccio!
Druh masa se da vybrat dle vaseho prani a dle vasi platebni schopnosti. Co se tyce obsluhovani - reznictvi a bufet obsluhuji na 1 ale cisnicke chovani neodpovida cenam ani konceptu.
+ Atmosfera

- Obsluha

Dátum návštevy: august 2017
Poďakujte používateľovi janasanarova.

Zrecenzované: 2. septembra 2017

Mám z návštevy Kantýny zmiešané pocity.

Koncept ma vyviedol z miery, ale to asi len preto, že nepatrím (alebo iba okrajovo) do kasty hipsterov. Nemyslím to vôbec v zlom, ale treba byť pripravený na to, že vás isté zvyklosti môžu v Kantýne zaskočiť.

Dal som si hovädzie carpaccio a tatarák. Mám veľmi rád surové mäso a ochutnal som carpaccio a tatarák na rôzne spôsoby v rôznych reštauráciách a krajinách.

Nemusím však povedať, že ma verzie týchto jedál v Kantýne nejako príjemne prekvapili. Musím uznať, že kvalita mäsa ako takého bola na vysokej úrovni. To je jasná vec.

To som zistil pri tataráku. Pri carpacciu som nemal možnosť zistiť čokoľvek, keďže bola na ňom tatárska omáčka! Toto ma fakt zarazilo. Necítil som nič iné než chuť omáčky a hrubej soli. Nebolo to carpaccio. Nebolo to vôbec chutné.

Tatarák bol priemerný. Dobrý, ale nič úžasné. Nebol krájaný nožom, mäso bolo dobre okorenené, ale tiež nič výnimočné.

Pivo bolo dobre načapované, ale také nájdete v každej druhej pražskej krčme.

Cena... V pohode. Trocha drahé za podaný výkon.

Skúsiť Kantýnu je OK, ale vracať sa asi nemá zmysel.

Dátum návštevy: júl 2017
2  Poďakujte používateľovi ValekMiro.
Zrecenzované: 28. júna 2017 cez mobilné zariadenie

Velmi pozitivne chvalim servis, pohotový a vstricny. Ceny odpovidaji nabidce, mistu a kvalite. Ne kazdy tam musi nechat pres 1000,- osobne sem si dal bramborak, skvarky a sunku a vse vyborne, pivo taky :-)

Dátum návštevy: jún 2017
Poďakujte používateľovi tom_sY8575WA.
Zrecenzované: 8. mája 2017 cez mobilné zariadenie

Vynikajuca reštaurácia. Jednoduchý koncept výborné mäso aj pivkoTataračik lahodný. Škoda že sme natrafili až neskoro večer.

Dátum návštevy: máj 2017
Poďakujte používateľovi jaroh111.
Zrecenzované: 1. decembra 2019 cez mobilné zariadenie

Dátum návštevy: december 2019

Cestovatelia, ktorí si pozreli Kantyna, si pozreli aj

Navštívili ste Kantyna? Podeľte sa o svoje zážitky!