Regiojet
Zklamani

Dnes s sem cestovala s pritelem a skoro 3letym ditetem, listek sme si zakoupili predem a byli v... viac informácií

948marsib
Studenka, Česká republika
Obsluha

Dnes som cestovala s po dlhej dobe vlakom RJ z Brna do Bratislavy. Najprv som bola veľmi príjemné... viac informácií

Recenzované: 20. februára 2020
252laurai

Recenzované: 13. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Dobrý Deň
Chceli by sme vyjadriť našu osobnú vďaku stewardke z vlaku dňa 13.2.2018 smer Liptovský Mikuláš do Popradu. Z vagónu číslo 4. Pani stewardka bola veľmi zdvorilá, milá a spríjemlia nám cestu - najmä kávou a koláčmi.

Dátum zážitku: február 2018
Poďakujte používateľovi MichaelaD671.
Recenzované: 5. februára 2018

Listky na vlak Humenne-Praha predavaju vo velkom, 6 hodin pred odchodom oznamia ze bude nahradna autobusova doprava na trase Humenne-Kosice. Pritom nie je ziadna vyluka na trati, len si zmysleli ze sa im to oplati viac. Ze clovek kupuje listok cim blizsie kvoli tomu aby nemusel prestupovat s batozinou ich neserie. Naposledy... zrejme bezna obchodna politika.

Dátum zážitku: február 2018
3  Poďakujte používateľovi Quest664111.
Recenzované: 25. januára 2018

17.1.2018 som si cez portál regiojet kupovala spiatočné lístky do prahy v hodnote 78 €. Úhrada kartou za lístky sa mi však pripočítala ako kredit, čo som si nevšimla, ani som o tom nebola upovedomená žiadnou e-mailovou správou. Nič mi neprišlo, ani to, že moja rezervácia prepadla, pretože lístky neboli uhradené. Z účtu mi odišlo 78 €, teda som vec považovala za vybavenú. V živote som nemala v úmysle vytvárať si v regiojete nejaký kredit, chcela som len zaplatiť lístky, čo som aj spravila. Vo vlaku vyšlo najavo, že vlastne nemám lístky uhradené, mám len akýsi kredit, a steward mi chcel nanútiť, aby som si kúpila ďalšie lístky a odmietol mi to uhradiť z kreditu. V Pardubiciach hodinu pred Prahou nás (mňa a moju mamu) dal steward vyviesť z vlaku 4-mi po zuby ozbrojenými príslušníkmi českej štátnej polície. 5 dní dozadu som písala sťažnosť na centrálu, do dnešného dňa mi nikto neodpovedal. Že si spravili neskutočnú a nechutnú hanbu pred ostatnými cestujúcimi, keď dali vyviesť z vlaku dve slušné ženy po zuby ozbrojeným komandom, ma môže len tešiť. V živote nevkročím do Regiojetu (s lístkom ani bez neho). Toto nie je vtip, stalo sa nám to minulý víkend.

Dátum zážitku: január 2018
6  Poďakujte používateľovi GalinaG336.
Recenzované: 6. januára 2018 cez mobilné zariadenie

Prvýkrát som sa rozhodol cestovať z Bratislavy do Prahy a späť vlakom. Vybral som spoločnosť Regiojet. Som milo prekvapený. Výborná cena lístka. Veľmi slušný a milý personál. Čisté vagóny a aj toalety. Bez meškania. Možno by som trochou zvažoval kvalitu stravy, ale možno je primeraná cene. Držím spoločnosti palce.

Dátum zážitku: január 2018
Poďakujte používateľovi 274milanh.
Recenzované: 29. septembra 2017

Nejhorsi je ze kdyz chcete si rezervovat místo pro pár, tak nemate šanci. Druha stránka a to horší, je ze jinou spolecnosti jet neni mozne a to se rika demokracie ??? Proc? Autobusy dotované a neudržované. Aby aspon pred jízdou zametli podlahu??

Dátum zážitku: september 2017
Poďakujte používateľovi Michal A.