“Veľkonočný víkend ”

Na pozícii č. 126 spomedzi 6 196 Reštaurácie v Prahe
Štvrť: Nové Mesto
Štvrť: Nové Mesto
Zrecenzované: 2. apríla 2018 cez mobilné zariadenie

Reštaurácia na vysokej úrovni, obsluha upravená čistá tak ako má byť nie ako v iných reštauráciách rifle a tričko mastné a flakate… jedla na gastronómickej úrovni chutne a minimalistické požitok na vysokej gastronomickej úrovni

Dátum návštevy: apríl 2018
Poďakujte používateľovi malmont68.

Zrecenzované: 31. marca 2018 cez mobilné zariadenie

S rodinkou sme si pri navsteve Prahy urobili rezerváciu na obed. Pri vstupe nás pekne uviedli k stolu, odložili kabáty a pri výbere jedla nám ochotne poradili. Takze personál chválim a čo sa týka jedla to samozrejme tiež. Každý sme si dali niečo iné, aby sme vedeli zhodnotiť a naozaj každé jedno jedlo bolo veľmi chutne. Dakujeme za vynikajuci obed na Veľkonočnú Bielu Sobotu

Poďakujte používateľovi Janka P.
Zrecenzované: 14. januára 2018 cez mobilné zariadenie

Velmi mila a príjemná obsluha, celkom aj zábavný personál. Rozhodne jedna z najlepších reštaurácií v Prahe. Jedla su velmi chutne. Odporúčam sacher alebo čučoriedkovú tortu ako dezert. Celkovo príjemná luxusná reštaurácia s výbornými službami.

Poďakujte používateľovi Marek4Slovakia.
Zrecenzované: 11. januára 2018 cez mobilné zariadenie

Pomer cena / vykon - nic moc. Nejlepsi asi predkrmy, dezert - zmrzlinovy pohar - obycejny. Hlavni chod - mecoun - zcela bez chuti... Bohuzel...

Poďakujte používateľovi Martina Š.
Zrecenzované: 20. mája 2017 cez mobilné zariadenie

Pekne miesto a prostredie..očakával som viac od Polreicha..klasická česká kuchyňa v modernom podaní..kvalita jedál zaostáva za úrovňou priestoru a cenami..slušné ale predsa len s chybičkami.

Dátum návštevy: máj 2017
Poďakujte používateľovi GabiV265.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Next Door by Imperial, si pozreli aj

Navštívili ste Next Door by Imperial? Podeľte sa o svoje zážitky!