“Uz nikdy viac”

U Medvídků
Na pozícii č. 793 spomedzi 6 576 Reštaurácie v Prahe
Kuchyňa: Európske, České, Východoeurópske
Vhodné pre: Veľké skupiny, Miestna kuchyňa
Možnosti stravovania: Obed, Večera, Raňajky, Otvorené do neskorých nočných hodín, Rezervácie
Štvrť: Staré Mesto

Velke sklamanie. Mimo casniky, ktora nas uviedla ku stoli, bola cela ostatna navsteva velkym sklamanim.Navstevujeme tuto restauraciu pri kazdej navsteve Prahy a az do dnesneho dna sme boli vzdy spokojni.Personal: ak si vypytate ku gulasovej polievke pecivo od casnicky, odmeni vas pohladom , na ktory nikdy nezabudnete. Pri snahe o radu od casnicka na zmenu prilohy objednaneho jedla bolo odpovedou,, ja to jest nebudem, mne je to jedno.,, Pri opakovanej snahe o zaplatenie za mizerne sluzby v restauracii, vam personal po cca 20 minutovom cakani na zaver popraje ,, zbohom,,.
Kuchyna: rezen s majonezovym salatom- rezen tvrdy slachovity hoci dobre vysmazeny,majonezovy salat bol urcite polotovar dovazany do restauracie,pretoze bol naozaj hnusny. Ak bol domacej vyroby- sklamanie o to vacsie.
Veprovy steak pana sladka: maso suche nedochutene, omacka k masu sice mimo mojej chuti, ale asi jedina pozitivna vec na tomto jedle.
Gulasova polievka neurazila.Zjedli sme sice takmer vsetko, nakolko sme boli extremne hladni, avsak ziadny kulinarsky zazitok to teda nebol.

Poďakujte používateľovi martina1978martina.
Napísať recenziuRecenzie (3 939)

Zrecenzované: 2. apríla 2019 cez mobilné zariadenie

Jedlo sme zjedli ale nepochutili si. Pivo sme vypili ale majú len Budvar. Chceli sme ochutnať lokálne Pivo čo tu varia, ale museli by sme po neho chodiť k inému baru. Obsluha toho asi má hodne a tak radšej toho veľa nechcite. Skrátka choďte inam toto je pre turistov.

Dátum návštevy: apríl 2019
Poďakujte používateľovi Tomas J.
Zrecenzované: 15. januára 2019 cez mobilné zariadenie

Táto reštaurácia je naša obľúbená v Prahe :) objavili sme ju bohužiaľ až na našom poslednom výlete v Prahe no odvtedy sme tam boli na každom obede a večeri počas nášho výletu :) majú výborne jedla , hlavne tatarák je úplne top, ako jedna z mala reštaurácií v Prahe mne veľmi polahodili výborným chladeným ciderom :) super obsluha , býva to tam dosť plne , no napriek tomu boli rýchli a príjemní :) už sa nevieme dočkať ďalšieho výletu do Prahy a super jedla v tejto reštaurácií :)

Dátum návštevy: august 2018
Poďakujte používateľovi Matkag.
Zrecenzované: 30. októbra 2018

Priestory, atmosféra, obsluha úplne v pohode, nič extra ale to človek ani nečakal. Čakali sme autentické české jedlo, ale ostali sme nemilo prekvapení. Boli sme štyria, dali sme si štyri rôzne jedlá, a ani jedno nebolo dobré...ja som mala guláš, kde mi priniesli presne 4 malé kocky mäsa (a 4 veľké knedlíky), čo mi ale ani nevadilo, lebo to čo mi priniesli, nechutilo ako guláš, a aj tak by som viac z toho nezjedla. Smažák, vyprážaný rezeň tiež žiadne terno nebolo. Aspoň, že pivo bolo dobré...

Dátum návštevy: október 2018
1  Poďakujte používateľovi jana2727.
Zrecenzované: 3. apríla 2018

Jedlo nenadchlo ani nesklamalo. Pivo fajn. Obsluha rýchla, čo je výhodou. Budete však potrebovať rezerváciu. V konečnom dôsledku ako celok hodnotím kladne.

Dátum návštevy: apríl 2018
Poďakujte používateľovi katkao195.

Cestovatelia, ktorí si pozreli U Medvídků, si pozreli aj

Navštívili ste U Medvídků? Podeľte sa o svoje zážitky!