“Naplnenie očakávania”
Recenzia Café Imperial

Café Imperial
Na pozícii č. 172 spomedzi 6 229 Reštaurácie v Prahe
Kuchyňa: Kaviareň
Vhodné pre: Obchodné stretnutia, Špeciálne príležitosti, Miestna kuchyňa, Romantické
Možnosti stravovania: Večera, Otvorené do neskorých nočných hodín, Obed, Raňajky, Studená kuchyňa, Donášková služba, Rezervácie
Štvrť: Nové Mesto
Zrecenzované: 4. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Bolo to výborné! Je vidieť, že ide o podnik na úrovni, čo sa týka usadenia k stolu, promptnej obsluhy, delikátneho jedla až po príjemnú hudbu na WC. Rozhodne dostanete to, za čo si aj zaplatíte.

Dátum návštevy: november 2017
Poďakujte používateľovi magdalenka26.
Napísať recenziuRecenzie (6 200)

Zrecenzované: 21. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Nadherne priestory, neskutocna kuchyna a kralovsky servis casnikov. Spenatova polievka s lososom bola bez chyb, musle podavane s domacimi hranolkami ma zaviali ako by do talianskeho mestecka. Niet co vytknut, dokonca aj taliansky cabernet bol servirovany ako ma byt podla etikety. Clovek si gurmansky vychutna kazdu sekundu aj s nadhernym interierom, ktory to cele dotvara do dokonalosti.

Poďakujte používateľovi Renata1E.
Zrecenzované: 21. januára 2018 cez mobilné zariadenie

Ak hľadáte príjemné prostredie a neprehnaný kreatívny prístup pri tvorbe jedla tak ste na správnom mieste. Jedinečné chute, skvelé kombinácie a nadpriemerná obsluha. Teším sa na ďalšiu návštevu a prekvapenia z jedálneho lístka

Dátum návštevy: december 2017
1  Poďakujte používateľovi JozefSalaj69.
Zrecenzované: 5. novembra 2017 cez mobilné zariadenie

Odporúčam všetkými desiatimi Zariadenie dýcha luxusom, čistotou a historickosťou. Pri príchode sa ohlásite na “recepcii”, pekne Vás usadia.Jedlo vynikajúce a vývar no proste TOP! Žiadny cenový extrém skôr klasický priemer a na Prahu si myslím, že fakt vyhovujúce. Akorát počas sezóny odporúčam vopred si miesta rezervovať.

Dátum návštevy: december 2016
Poďakujte používateľovi Lubika89.
Zrecenzované: 1. novembra 2017

vyskúšali sme v tejto reštaurácii aj raňajky aj obed. Na obed je lepšie si zarezervovať stôl. Obsluha bola ústretová a príjemná. Ocenili sme to, že atmosféru podfarbovala príjemná džezová hudba a nie nejaké ukričané komerčné rádio. Normálnym hlasom sme sa mohli porozprávať a nemuseli sme prekrikovať hudbu. Jedlo bolo famózne. Ceny sú adekvátne porciám, kvalite aj prostrediu. Raňajkové menu už od cca 10€ , hlavné jedlá od cca 15 €. Za ten zážitok to však stálo. U nás top zážitok v Prahe.

Dátum návštevy: október 2017
Poďakujte používateľovi Sightsee692342.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Café Imperial, si pozreli aj

Navštívili ste Café Imperial? Podeľte sa o svoje zážitky!