Ranajky:naozaj skvelé!!! velky vyber aj exotickeho ovocia, zeleniny, syrov, sunky, teplych jedal, slaneho aj sladkeho peciva, mucnikov, sladkych a slanych pomazanok, teplych a studenych napojov, rozne druhy kavy a cajov. Izba ticha, cista, svetla s minibarom, Tv-sat, free wifi, trezor, velka skrina, mäkké matrace, priestrana kupelna s vanou, susicom vlasov. Elektrina a zamok dverí a dokonca aj vytah na izbovu kartu! Moznost postielky pre dieta bezplatne.
Dobra lokalita markety aj doprava.

Dátum pobytu: september 2019
Poďakujte používateľovi bubotravelagency.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia 784eden, Менеджер по связям с общественностью v zariadení Iris Hotel Eden.Zodpovedané: pred 4 týždňami

Dobrý den, velice Vám děkujeme, že jste si našel čas a ohodnotil náš hotel. Každé hodnocení je pro nás velice důležité. S pozdravem Andrew Front Desk

Recenzované: 2. septembra 2019

vsetko bolo tip top, kvalitny personal, dobre sitovana poloha hotela, bezproblemove parkovanie, ciste izby, prijemne ma prekvapila pozornost hotela formou flasticky vina, mineralnej vody a malej sladkosti...

Poďakujte používateľovi palm0ne.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia 784eden, Менеджер по связям с общественностью v zariadení Iris Hotel Eden.Zodpovedané: 4. septembra 2019

Recenzované: 23. júla 2019

Skvelá dostupnosť do mesta, luxusné raňajky :) naprosto pohodový personál.
čistota izieb a kúpeľne vynikajúca. Výbavenie izieb je príjemné a čaká Vás prekvapenie ako víno a sušienky :)
Jediný mínus je reštaurácia ak chcete večeru, je veľmi slabý výber :(

Poďakujte používateľovi Miroslav2325.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia 784eden, Менеджер по связям с общественностью v zariadení Iris Hotel Eden.Zodpovedané: 6. augusta 2019

Dobrý den, velice Vám děkujeme, že jste si našel čas a ohodnotil náš hotel. Každé hodnocení je pro nás velice důležité. S pozdravem Andrej Front Desk

Recenzované: 16. júla 2019

Izba velmi pohodlna, poloha hotela je velmi vyhovujuca, dobre ranajky, dobra kava, ochotny personal. Non stop recepcia, dostatok parkovacich miest. Pred hotelom zastavka mestskej hromadnej dopravy. V blizkosti velky nakupny centrum.

Poďakujte používateľovi Alino11111.

Recenzované: 3. júla 2019

Môj pobyt v hoteli sa mi veľmi páčil, z dôvodu, že mi meškal vlak som telefonoval na recepciu s otázkou, či sa môžem ubytovať aj po 22:00. Recepcia mi vyhovela a informovala ma o tejto možnosti, veľmi ma to potešilo. Po príchde som bol ubytovaný v priebehu päť minút a následne som už bol na izbe. Izba bola čistá voňavá a priestranná. Na stole ma čakalo aj prekvapenie od hotela, fľaša vína.
Vybavenie izby aj kúpeľne bolo na vysokej úrovni, nič mi nechýbalo, milo ma prekvapil kondicionér a body lotion. Ulica v ktorej sa hotel nachádzal bola tichá a spánok na posteli bol príjemný, oddýchol som si nad očakávanie. Ráno ma prekvapili bohatými raňajkami v reštaurácií so širokým výberom nápojov a jedna, či už ovocia, sladkého pečiva, slaných pochutín či teplých raňajok. Keď navštívim Prahu nabudúce, rád sa znova ubytujem v Iris Hotel Eden.

Dátum pobytu: jún 2019
Poďakujte používateľovi Companion08197307602.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia 784eden, Менеджер по связям с общественностью v zariadení Iris Hotel Eden.Zodpovedané: 5. júla 2019