“Romantická večera”
Recenzia V Zátiší

V Zátiší
Na pozícii č. 41 spomedzi 6 572 Reštaurácie v Prahe
Kuchyňa: České
Vhodné pre: Romantické, Miestna kuchyňa, Špeciálne príležitosti, Obchodné stretnutia
Možnosti stravovania: Večera, Obed, Raňajky, Otvorené do neskorých nočných hodín, Donášková služba, Rezervácie
Štvrť: Staré Mesto

Reštauráciu V Zátiší odporúčam každému kto miluje dobré jedlo a víno.
Ja som tam oslavovala s priateľom jeho narodeniny a bolo sme nadšený.
Mali sme 5 chodové degustačné menu, ktoré bolo výborné.
Personál bol veľmi milý a profesionálny.
Odchádzali sme z tejto reštaurácie viac ako spokojný. ☺

Poďakujte používateľovi Raduska176.
Napísať recenziuRecenzie (2 307)

Zrecenzované: 1. februára 2018

Tato restaurace dluhodobe patri mezi ti nejlepsi. Kazde z servirovanych jidel je hlediska chuti a estetiky na taliri zazitkem. K degustacnimu menu doporucuji i vina ktere obsluha umi odborne poradit. Urcite tam jeste prijdu!

2  Poďakujte používateľovi Slawomir L.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Libor_Pavlicek, Manažer v zariadení V Zátiší.Zodpovedané: 27. februára 2018

Dobrý den Slawomir L,

Děkujeme za návštěvu a skvělý komentář na TA. Vždy nás potěší, když o nás pokojený host napíše, že patříme dlouhodobě k tomu nejlepšímu v Praze, děkujeme :) Určitě se na Vaši další návštěvu budeme těšit.

S pozdravem,
Libor

Zrecenzované: 2. marca 2017 cez mobilné zariadenie

Zaujímavo ponate výborne jedlo (Najviac nás oslovilo vandali) s výborným a príjemným personálom. Určite sa ešte vrátime :)

Dátum návštevy: február 2017
1  Poďakujte používateľovi berenhuan.
Zrecenzované: 23. júla 2019 cez mobilné zariadenie

Dátum návštevy: júl 2019
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Libor_Pavlicek, Manažer v zariadení V Zátiší.Zodpovedané: 24. júla 2019

Zrecenzované: 17. apríla 2019

Dátum návštevy: apríl 2019
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Libor_Pavlicek, Manažer v zariadení V Zátiší.Zodpovedané: 22. apríla 2019

Cestovatelia, ktorí si pozreli V Zátiší, si pozreli aj

Navštívili ste V Zátiší? Podeľte sa o svoje zážitky!