“Prava Italie”
Recenzia Pasta Fresca

Pasta Fresca
Na pozícii č. 299 spomedzi 6 196 Reštaurácie v Prahe
Kuchyňa: Talianske
Vhodné pre: Obchodné stretnutia, Špeciálne príležitosti, Veľké skupiny, Romantické
Možnosti stravovania: Otvorené do neskorých nočných hodín, Večera, Obed, Raňajky, Donášková služba, Rezervácie
Štvrť: Staré Mesto
Zrecenzované: 7. apríla 2018

Perfektni misto ny vychitnani pravych italsky testovin pripravovanych na miste. Veskere tortellini, ravioli a ostatni testoviny jsou pripravovane na ocich kientu.

Poďakujte používateľovi Slawomir L.
Napísať recenziuRecenzie (4 508)

Zrecenzované: 19. mája 2017 cez mobilné zariadenie

Sice sklepni prostor, ale maly italsky zazrak v centru Prahy. Meli jsme domaci testoviny a vyborne teleci, chrest, vyborne tiramisù. Servis kralovsky.

Dátum návštevy: máj 2017
Poďakujte používateľovi romcapol.
Zrecenzované: 3. októbra 2016 cez mobilné zariadenie

Do tejto reštaurácie ma pozvali moji pražskí priatelia, pretože mám rada cestovinové jedlá. Cestoviny si v tejto reštaurácii vyrábajú priamo pred zrakmi zákazníkov , pretože kuchyňa je otvorená. Všetko čo sme ochutnali bolo výborné. Dezert boli pečené pomaranče so zmrzlinou s korením ( toho mohlo byť o trošičku menej) a citrónovými chipsami. Obsluha bola milá, úslužná a usmievavá napriek tomu , že mali plno.

Dátum návštevy: október 2016
Poďakujte používateľovi 709meb.
Zrecenzované: 19. augusta 2016

Kvalitné a chutné jedlo aj nápoje. Trošku mi v tejto reštaurácii vadil nadmerný hluk a otvorenosť, čo sa mi k reštaurácii tohto typu veľmi nehodilo.

Dátum návštevy: máj 2016
Poďakujte používateľovi Kubi_28.
Zrecenzované: 8. februára 2016 cez mobilné zariadenie

Tatársky biftek, šalát s avokádom, steaky, vanilková zmrzlina všetko výborné, obsluha tak ako je zvykom v Ambiente perfektná vrátane prskavky a narodeninového priania.

Dátum návštevy: február 2016
1  Poďakujte používateľovi margar_tas2014.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Pasta Fresca, si pozreli aj

Navštívili ste Pasta Fresca? Podeľte sa o svoje zážitky!