Praha
Ceske Drahy
zadna ochota

Musim priznat, ze České drahy mna i mojich kamaratov poslednou dobu sklamavaju. Ziadna ochota a... viac informácií

Anna P
Nezodpovednost

Kupila som si listok zo Slovenska na vlak a to do 1. Triedy. Miestenku nbeolo možné si kúpit. Tak... viac informácií

Zrecenzované: pred 1 týždňom
Marigasparova

Recenzované: 1. septembra 2019

Hodinové zpoždění nám rozbouralo plán cesty. V kupé nefunguje klimatizace. Fronta na občerstvení je nekonečná.

Dátum zážitku: september 2019
Poďakujte používateľovi Jakub1001.
Recenzované: 9. júla 2019

V Prahe koncert, návštevnosť koncertu 2x 60 000 ľudí..... a oni len napchať co najviac ľudí do jedného vlaku, nech sa tam aj udusia... nepomôže vam ani prvá trieda....

Dátum zážitku: júl 2019
Poďakujte používateľovi Escape730442.
Recenzované: 29. mája 2019

Nikdy viac, hnus hnus hnus. Šli sme zo Žiliny do Prahy prišli sme s hodinovým meškaním. To sa ešte dalo ešte ako tak prežiť. No naspäť to bola nočná mora. Za 16€ lístok kde som si kúpila i miestenku som sedela vo vlaku ktorý bol špinavý smrdel zaseknute okno a staré kožené sedačky no vozeň bol spustený do obehu asi keď odstavili konské povozy. No hotový skunk. Ku všetkému tomu hnusu meškal ešte 2hodiny ... O vode sme mohli len snívať,spotení prilepení k sedackam sme boli radi že vypadneme po po takmer 8hodinach z vlaku. Vrchol všetkého bol ten že pár voznou bolo úžasné komfortných a tiež no boli vozne 2hej triedy, NEMAJÚ ROVNAKY METER pre cestujúcich a to ma dorazilo úplne, môj pocit bol strašne sklamanie, a veľmi ma to urazilo. NIKDY VIAC CESKYMI DRAHAMI!!!!!!!! Už len Regiojetom personál úžasný, cestovanie i v najnižšej triede komfort proti tomu konskemu povozu z českých dráh. Ľudia ak sa máte radi a chcete si užiť cestovanie vlakom zvoľte lacnejší spôsob a nechajte sa rozmaznávať v Regiojete. České dráhy HANBA!!!!! Ste odpad!

Dátum zážitku: máj 2019
Poďakujte používateľovi Lentinka.
Recenzované: 25. mája 2019 cez mobilné zariadenie

Prvý a posledný krát! Najhoršia prepravná spoločnosť v Európe!
Nacpať čo najviac ľudí do vlaku za jediným účelom a to zarobiť! Samozrejme na úkor bezpečia pasažierov ! Katastrofa!

Dátum zážitku: máj 2019
Poďakujte používateľovi Matúš S.
Recenzované: 19. apríla 2019 cez mobilné zariadenie

Cestovali sme Praha-Bratislava. Kupili sme si s manzelom listky v 1.triede - necestujeme casto, tak sme si povedali, ze si priplatime za komfort. Ak by ste zvazovali ci sa oplati do tohto “nadstandardu” investovat:
- Wifi: extremne slaba a stale vypadava, po chvili sa na to vykaslete
- Personal: oprskly a neochotny. Citili sme sa ako na zakladnej skole, ked sa zamracenej pani ucitelky pytate na nieco, co ste mali uz davno vediet. Naslo sa tu zopar milsich osob, aby som niekomu nekrivdila, ale celkovy dojem bol katastrofalny.
- Jedlo: cestovali sme od 10:00-14:00, takze sme sa tesili, ze sa najeme. Odporucam, aby ste si radsej zobrali z domu obedovy balicek. Jedalensky vozenbol plny, ale to nevadi - v prvej triede je predsa obsluha. O 10:30 ulickou 1.triedy preletela fakt neprijemna pani a ak ste boli dostatocne pohotovi, stihli ste si nieco objednat. O 10:30 clovek este bezne nie je zrely na obed, takze sme si objednali iba kavu. Viac sa vsak neprijemna pani neukazala. O 12:30 sme sa teda postavili z miesta a nasli nejakeho nahodneho casnika. Nebol nadseny, ale nakoniec si zapisal nasu obedovu objednavku (nie vsetko co bolo na jedalnom listku bolo aj k dispozicii) a upozornil nas, ze to bude trvat velmi dlho a mozno to do Bratislavy ani nestihnu (1,5 hodina zostavajucej cesty).

Cize v sumare: cestou do Prahy sme volili Regiojet, business class. Listok bol vyrazne lacnejsi a komfort bol neporovnatelne vyssi. Luxusny priestor v budiness kupe; voda, kava, dzus, perlive vino a cookies zadarmo; usmiaty personal, ktory sa chodil kazdu chvilu pytat, ci nieco nepotrebujeme; plnohodnotna wifi. Cize ak mate tu moznost, urcite volte Regiojet.

Dátum zážitku: apríl 2019
Poďakujte používateľovi Eva S.