“Česká kuchyňa za rozumnú cenu!”
Recenzia Babylon Jizerka

Babylon Jizerka
Na pozícii č. 61 spomedzi 189 Reštaurácie v Liberec
Zrecenzované: 1. apríla 2018

Jizerka je klasická vývarovňa, nachádzajúca sa v hoteli Babylon. Ponúkajú veľký výber hotových jedál klasickej českej kuchyne. Jedlá sú vždy čerstvé a chutné. My sme sem chodili na obedy a boli sme spokojní . Majú vždy 2 druhy polievok, porcie sú veľké. Majú aj šaláty, zákusky.
Štvorčlenná rodina sa tu naje cca. za 20 EUR aj s nápojmi.

Poďakujte používateľovi Valika R.

Zrecenzované: 8. októbra 2015

Zrecenzované: 12. júna 2018

Dátum návštevy: jún 2018

Cestovatelia, ktorí si pozreli Babylon Jizerka, si pozreli aj

Liberec, Liberecký kraj

Navštívili ste Babylon Jizerka? Podeľte sa o svoje zážitky!