Chrám Nanebevzetí Panny Marie
Pekné

Historický objekt,ktorý vás prenesie do čias,kedy bolo všetko zhotovené s majstrovskou... viac informácií

Recenzované: 27. júla 2017
Adventure703791
Prievidza, Slovensko
Kutná hora a jej pamiatky

Recenzované: 9. mája 2017
SK_cestovatel

Recenzované: 27. júla 2017 cez mobilné zariadenie

Historický objekt,ktorý vás prenesie do čias,kedy bolo všetko zhotovené s majstrovskou precíznosťou...

Dátum zážitku: júl 2017
Poďakujte používateľovi Adventure703791.
Recenzované: 9. mája 2017 cez mobilné zariadenie

Do kostola som sa dostal niekoľko minút po zatvorení, tak som sa pokochal aspoň zvonka. Kutná hora je skutočne mesto plné neuveriteľných kostolov a chrámov a má zaujímavú energiu. Veľmi sa mi tu páčilo :-)

Dátum zážitku: máj 2017
Poďakujte používateľovi SK_cestovatel.