Recenzované: 22. februára 2016

So službami v Hoteli Zlaty Andel sme boli s priateľom nadmieru spokojní. Personál veľmi príjemný, skvelý apartmán s vybavením. Ak v budúcnosti navštívime Český Krumlov opäť, rozhodne budeme vedieť, kam zájsť a kde sa ubytovať.

Dátum pobytu: február 2016
1  Poďakujte používateľovi Kristína H.
Táto recenzia bola preložená z jazyka: angličtina. Zobraziť originál
Recenzované: 30. júna 2014

Ak si zarezervujete tento hotel, určite ich nenechajte, aby vám pridelili izbu č.13!!! Je oproti malému dvoru, ktorý susedí s hudobnými a koktejlovými barmi. Rocková hudba a vrieskanie zákazníkov začína zhruba o pol jedenástej večer a končí až po štvrtej ráno. Nespomínam si, že by sme si zarezervovali diskotékovú miestnosť. 1:45 ráno som navštívil recepciu, kde som sa opýtal, kedy ten bar zatvárajú. Pokrčili ramenami a oznámili mi, oficiálne nezatvára, kým neodídu poslední hostia. Recepčná mi potom podala pár štupľov do uší, no nemalo to zmysel.

Nasledujúce ráno som počas odhlasovania povedal svoj názor novej recepčnej a odporučil som im, aby buď nerezervovali túto izbu alebo, aby zariadili zatvorenie baru najneskôr o 2. ráno. Odpovedala, že medzi návštevníkmi boli aj hostia, ktorí keď sa chcú zabávať, tak im hotel poskytne ubytovanie. Nesprávna odpoveď! A čo sme potom my? Kus mäsa? Vôbec žiadne ospravedlnenie. Nič. Ak si chcete vyskúšať, aké je to zaspávať na koncerte Metallicy, príďte sem. V prípade, ak nie, choďte radšej vedľa do zariadenia Old Inn, kde zažijete niečo úplne iné.

1  Poďakujte používateľovi Mutt99.
Táto recenzia je subjektívny názor člena portálu TripAdvisor. Nepredstavuje názor spoločnosti TripAdvisor LLC.Pôvodne odoslané: angličtina, www.tripadvisor.com. Zobraziť originál
Recenzované: 24. septembra 2019 cez mobilné zariadenie

Dátum pobytu: september 2019
Recenzované: 10. augusta 2019

Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Paul Z, Manager v zariadení Hotel Zlaty Andel.Zodpovedané: 19. augusta 2019

Recenzované: 11. júna 2019

Dátum pobytu: jún 2019
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Paul Z, Manager v zariadení Hotel Zlaty Andel.Zodpovedané: 28. augusta 2019