Český Krumlov

Na pozícii č. 67 spomedzi 139 Reštaurácie v Českom Krumlove
Kuchyňa: Súčasné
Možnosti stravovania: Otvorené do neskorých nočných hodín, Rezervácie
Možnosti stravovania: Otvorené do neskorých nočných hodín, Rezervácie

Výborná krumlovska bašta a steak z bio farmy. Příjemná obsluha i prostředí. Líbilo se nám tu. Živá hudba - piano.

Poďakujte používateľovi Lucie Š.

Zrecenzované: 6. septembra 2019 cez mobilné zariadenie

V tejto reštaurácii si môžete pochutnať na tradičnej českej kuchyni výbornej kvality. Odporúčame domáci chlieb a vlastnoručne zaúdené grilované bravčové koleno. Je to obľúbený a často navštevovaný podnik aj kvôli rázovitému zariadeniu priestorov, ako aj výstave historických motocyklov, ktorá sa nachádza na poschodí.
---
Tento podnik sme navštevovali pravidelne niekoľko rokov. Tento rok sme boli po prvýkrát sklamaní. Polievka z kyslej kapusty mala sladkú chuť, čo by nebolo tragické, veď ako sa vraví "sto ľudí, sto chutí" a každý si ju varí po svojom, ale po objednaní špeciálneho steaku prišlo veľké sklamanie. Steak bol zrejme málo odležaný, pretože po jeho narezaní z neho vytiekla všetka šťava a z kvalitného mäsa bola razom jedna obrovská žuvačka. Z doterajších skúseností nám teda ostáva len konštatovať, že v tomto podniku robia skvelé doma údené grilované koleno, ktoré vieme na základe starších skúseností odporučiť.

Poďakujte používateľovi lkupca22.
Zrecenzované: 14. februára 2019

Zaujal nás vzhľad reštaurácie avšak potom.. Boli sme tam jediní hostia, no aj tak sme veľmi dlho čakali na jedlo.. Pomer ceny/ kvality jedla bol neadekvátny (pstruh).. následne pri platení mi bolo oznámené, že nie je možné platiť kartou... na účtenke bol zaúčtovaný poplatok - COUVERT, čo si účtujú kvalitné reštaurácie (nešlo o cenu ale o princíp), avšak táto mala od toho ďaleko.. určite pri opätovnej návšteve Č. Krumlova túto reštauráciu vynecháme.

Dátum návštevy: február 2019
Poďakujte používateľovi tomasneznamy60.
Zrecenzované: 21. októbra 2018 cez mobilné zariadenie

Prostredie bolo veľmi pekné, obsluha rýchla. Nestačili sme sa usadiť a hneď sme mali na stole naše objednávky aj napriek tomu, že bola sobota večer a bolo plno.
Dokonca aj pán, ktorý hral na klavíri bol príjemný a priateľský
Jedlo a pivo bolo dobre. Určite odporúčam.

Dátum návštevy: október 2018
Poďakujte používateľovi ElisabethJ725.
Zrecenzované: 20. októbra 2018 cez mobilné zariadenie

Restauracia nás zaujala vizuálom. Objednali sme si klasiku, skvelá cesnačka My sme boli spokojní s jedlom, prostredím aj obsluhou. Jedlo nam priniesli za pár minút, cítili sme sa tu skvele a urcite pri návšteve Krumlova odporúčame. Bonus bol krb ktorý v októbri naozaj zahreje a klavirista ☺️

Dátum návštevy: október 2018
Poďakujte používateľovi NatalPave.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Restaurace Krumlovský mlýn, si pozreli aj

Český Krumlov, Juhočeský kraj

Navštívili ste Restaurace Krumlovský mlýn? Podeľte sa o svoje zážitky!