“Talianska kuchyna”

Kuchyňa: Talianske
Možnosti stravovania: Rezervácie
Možnosti stravovania: Rezervácie
Zrecenzované: 1. apríla 2018 cez mobilné zariadenie

Obed. Restauracia v talianskom style. Mala, ale utulna. Casnik vymenil obrus po predchadzajucich stravnikoch. Obsluha mila, mlada, snaziva, ale casnik nepoznal poriadne aktualnu ponuku, miesto balzamika doniesol obycajny ocot a ziadost o mlyncek na korenie odignoroval uplne. Jedlo ale velmi dobre a relativne rychlo na pocer hosti. Cista toaleta. Chybalo ale mydlo v davkovaci. Nezaplatite ale kartou. Poslu Vas do bankomatu cez ulicu, alebo zaplatite v Eurach. Kvoli jedlu urcite ano, ale s hotovostou v penazenke.

Dátum návštevy: apríl 2018
Poďakujte používateľovi maajoor.

Zrecenzované: 5. novembra 2017

Vybrali sme si túto pizzérku podľa odporúčaní užívateľov Tripadvisoru. Prostredie a poloha výborné. Obsluha pomalšia - čakali sme 10 minút na jedálny lístok. Pizza dobrá, ale popravde, za tú cenu som už jedol aj chutnejšiu (no pizzérka je v centre Krumlova, tak zase ani cena nebola premrštená). Pivo mohli mať aj lepšie ako Budweiser (navyše bolo pomerne teplé). Dojem kazili ukričané rozmaznané deti, škoda. Plusom je ale to, že majú otvorené pomerne dlho.
Celkový dojem teda na 3 a pol hviezdičky.

Dátum návštevy: november 2017
Poďakujte používateľovi Nazty23.
Zrecenzované: 12. októbra 2017 cez mobilné zariadenie

Výborné, môžem len odporúčať. Veľmi milá, rýchla a ochotná obsluha. Dali sme si pizzu a bola výborná. Výborné jedlo za dobrú cenu.

Dátum návštevy: október 2017
Poďakujte používateľovi 176michalh.
Zrecenzované: 12. októbra 2017 cez mobilné zariadenie

Utulna pizzeria, velmi mily rychly a ochotny personal. Pizza bola tiez velmi chutna. Vrelo odporucam.

Dátum návštevy: október 2017
Poďakujte používateľovi RenatkaS7.
Zrecenzované: 29. januára 2016

Mali sme pizzu a lasagne, pizza bola priemerná, lasagne veľmi chutné a veľká dávka, prostredie veľmi pekné,

Dátum návštevy: január 2016
Poďakujte používateľovi lienka47.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Nonna Gina, si pozreli aj

Český Krumlov, Juhočeský kraj

Navštívili ste Nonna Gina? Podeľte sa o svoje zážitky!