Tripadvisor

Na pozícii č. 8 spomedzi 129 Reštaurácie v Českom Krumlove
Certifikát výnimočnosti
Cenový rozsah: 8 USD - 20 USD
Kuchyňa: Medzinárodné
Ďalšie podrobné informácie o reštaurácii
Podrobné informácie o reštaurácii
Vhodné pre: Malebný výhľad
Možnosti stravovania: Otvorené do neskorých nočných hodín, Rezervácie
Zrecenzované: 30. mája 2018 cez mobilné zariadenie

Navštívil som tuto reštauráciu 2 týždne po tom ako som bol prvý krát v Českom Krumlove. Prvý krát som bol spokojný so steakom - naozaj vyborne . Miesto som dostal pri dverách na terasu a na žiadosť iných hostí dvere čašnici otvárali . Keď som ich zavrel , tak už to neriešili. Ok.
Dnes som do reštaurácie 2 krát volal aby som zajednal stôl ma večer ale nikto mi nedvíhal a ani nevolal naspäť . Rozhodol som sa ísť do Papas na večeru s kolegyňou z Holandska. Stôl sme dostali ten istý ako minule - blízko k WC, pri dverách na terasu. Bolo viac voľných miest keďže o chvíľu prišli hostia a dostali lepšie miesto. Niekoľko ľudí odišlo z terasy , tak som sa tam išiel pozrieť , či sa tam nieco neuvoľnilo. Arogantný čašník , ktorý nás usádzal sa ma ihned opýtal , či niečo nehladam a na moju otázku , či sa náhodou niečo neuvoľnilo na terase iba stroho odpovedal, že určite nie. Kolegyňa z Holandska si všimla, že čašník v bare dolieva víno z už otvorenej fľaše s vínom z fľaše , ktoré práve otvoril. Môj Pohár na červene víno nebol vhodný (rovnaký ako dostala kolegyňa na biele). Na otázku mojej kolegyne (ktorá nemôže kvôli intolerancii parmezán), či nám vie urobiť kuchár rizoto bez parmezánu , ju náš obľúbený čašník začal poučovať , že rizoto môže byt iba s parmezánom. Potom sa nechal presvedčiť a prijal tuto objednávku - rizoto bez parmezánu. Kolegyňa ktorú som pozval na tuto obchodnú večeru je globálnou manažérkou a ja som tiež vyskúšal niekoľko reštaurácií v zahraničí , takze možno sme príliš nároční. Niektoré detaily by sa dali prehliadnuť ale arogancia čašníka určite nie. Reštaurácia ma určite potenciál ale s týmto prístupom bude iba ďalšou reštauráciou , ktorá sa tvári svetovo ale servisom je pre ľudí, ktorí už niečo precestovali a ochutnali iba priemerným podnikom s arogantným personálom . Určite ju pri ďalšej návšteve nahradim inou reštauráciou.

Dátum návštevy: apríl 2018
Poďakujte používateľovi MarekH40.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Ondra B, Manažer v zariadení Papa's Living Restaurant.Zodpovedané: 31. mája 2018

Velmi mě mrzí, že Vaše návštěva v Papas nesplnila všechna Vaše očekávání. Všichni se s kolegy snažíme, aby tomu tak bylo.

Jelikož má restaurace určitou kapacitu a ta se v době Vaší návštěvy blížila svému maximu, rozhodli jsme se Vás usadit k jednomu z posledních stolů v restauraci. Že některé stoly jsou lepší a některé mají horší umístění si uvědomujeme, ale je, na druhou stranu velmi těžké s tím něco udělat. Byl jste tedy usazen ke stolu, u kterého jste už jednou seděl, což nikdo z obsluhy nevěděl. Že Vám nevyhovoval mě upřímě mrzí, ale v té době nebyl v restauraci jiný, lepší.

Co se týče nefungujícího telefonického spojení - na našich www stránkách je na úvodní straně napsáno, že telefonické rezervace přijímáme v čase 9:15 - 12:00. Ten samý text najdete i v sekci “rezervace” a mohu Vám garantovat, že pokud do restaurace zavoláte před 12. hodinou, Vaši rezervaci velmi rádi přijmeme, bude-li to možné.

Pokud jste se chtěl posadit na terasu, je třeba se domluvit s obsluhou - má přehled, nebo by alespoň měla mít, jak o volných stolech, tak o rezervacích, které na tyto stoly musí umístit. Chtěl bych podotknout, že rozumím Vašemu jednání, ale pokud servis očekává rezervaci, musí si stůl ponechat pro tyto potřeby. Standartně musíme mít stůl připravený alespoň 20 minut před tím, než rezervace dorazí. To je jeden z důvodů, proč Vám asi bylo sděleno, že ačkoliv někdo restauraci opustil, stůl je zdánlivě volný. Pokud by obsluha věděla, že žádáte o přesun ven, na terasu, jistě by Vám velmi ráda uvolněný stůl dala k dispozici. Moc se omlouvám za nedorozumění, ale pokud by to samé udělali hosté u třetiny stolů z restaurace, byla by zde pouze a jen fronta stojících hostů mezi stoly.

Několikrát jsem si přečetl Vaši poznámku o tom, že barman dolil lahev rozlévaného vína a sklenici doplnil z nové lahve. Vzhledem k tomu, že žádné z našich rozlévaných vín není otevřeno déle než několik hodin (a i kdyby tomu tak bylo, vždy je z něj vakuovou pumpou odsát vzduch), nevidím v tom, z hlediska servisu vína, nejmenší problém. Co se týče velikosti sklenic, rozlévané víno je, z kapacitních důvodů, podávané ve sklenicích univerzálního tvaru, který je vhodný jak pro bílá a rosé vína, tak pro jednodušší červená. Jedinou výjimku tvoří Cuvée Skale Magnum 2008, které už je svým charakterem považováno za jedno z nejlepších červených vín České republiky. Z tohoto důvodu je podáváno do jiné sklenice - sklenice typu Bordeaux, která má větší objem a je určena na vína z odrůd Cabernet Sauvignon, Merlot, Cabernet Franc, Petit Verdot a jejich cuvée. Proto rozdíl v servisu Vašich vín.

Jelikož risotto, které bylo součástí denní nabídky je (stejně jako všechna risotta, která se v restauraci podávají) parmazánové/s jiným - kozím sýrem, mohlo dojít k nedorzumění a je nutné si uvědomit, že sýr je esenciální součástí tohoto typu jídla - italského risotta z rýže arborio. Jsou změny, které děláme bez jakéhokoliv problému, ale některé změny jednoduše děláme velmi neradi, z toho důvodu, aby jídlo, které dostanete na stůl, bylo perfektní. Risotto bez sýra je jeden z mála těchto případů. Chtěl bych jen dodat, že na intoleranci na laktózu byla dáma okamžitě dotázána. Jelikož ale byla s výsledkem spokojena, jsme moc rádi, že jí její risotto chutnalo.

Ještě jednou mě mrzí, že Váš oběd nedopadl tak jak jste si představoval. Budu velmi rád, když se, třeba někdy v budoucnu, v Papas znovu potkáme a my Vám budeme moci dokázat, že vše co děláme, děláme pro to, abyste odcházeli spokojení.

V případě jakýchkoliv dotazů mě neváhejte kontaktovat (ondrej.berka@papas.cz)
S úctou,

Nahlásiť odpoveď ako nevhodnú
Napísať recenziuRecenzie (1 783)
Hodnotenie od cestovateľov
Typ cestovateľa
Obdobie roka
  • Ďalšie jazyky

12161 783 recenzií

Zrecenzované: 24. apríla 2018

V reštaurácii sme boli s priateľom na obed na odporúčanie blogov, etc. Konečný efekt bol absolútne negatívny. Jedlo nespĺňalo očakávania, obsluha bola arogantná, mala čudné poznámky. Určite neodporúčam. Nápojový lístok aj menu bol total fail - vrátane jazykovej formy - zhluku cestiny a anglictiny. Neodporúčam.

Dátum návštevy: apríl 2018
    • Služby
    • Jedlo
Poďakujte používateľovi lucia d.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Ondra B, Manažer v zariadení Papa's Living Restaurant.Zodpovedané: 25. apríla 2018

Co se týče oblsuhy a jejích nemístných poznámek, je-li překlad adekvátní, jsem přesvědčen, že šlo o jisté komunikační nedorozumnění, protože si všechny negativní emoce a poznámky necháváme pro sebe, neobtěžujeme jimi své hosty, je to zcela neprofesionální. Nicméně se Vám za nepříjemný zážitek upřímně omlouvám.

Co se týče grafické podoby menu, je to jednoduše Váš dojem, který se, v tomto případě, rozchází s dojmem naším. Nedá se nic dělat. Jsme ve městě, kde poměrně velkou část návštěvníků tvoří turisté ze zahraničí, kteří česky neumí ani slovo.

V případě jakýchkoliv dotazů mě neváhejte kontaktovat (ondrej.berka@papas.cz)
S úctou,
Ondřej Berka

Nahlásiť odpoveď ako nevhodnú
Zrecenzované: 14. januára 2018 cez mobilné zariadenie

Bola som tu len na skok-na polievku, ale všetko bolo tiptop! Obsluha, jedlo, priestory, Výborné miesto!

Dátum návštevy: január 2018
Poďakujte používateľovi KykyM8.
Zrecenzované: 31. decembra 2017 cez mobilné zariadenie

Ja som si dal veľmi dobrú hrachovu polievku a druhé som mal bravčovu panenku na hubovej omáčke s houskovou knedľou. Neuveriteľne dobre jedlo. Odporúčam. A musím uznať, že to bola prijateľná cena na to,že sa reštaurácia nachádza v úplnom centre.

Dátum návštevy: december 2017
Poďakujte používateľovi 219martinj.
Zrecenzované: 1. októbra 2017 cez mobilné zariadenie

s manzelom sme sa dlho chystali na vylet do ceskeho krumlova a samozrejme sme chceli aj super veceru,vyslo to,jeho sirloin steak z grilu bol po celej dlzke krasne medium rare presne ako si zelal.polievka dynova svieza v nahriatom porcelane,personal mimoriadne ustretovy a ochotny. Je pravda,ze sme si miesto telefonicky rezervovali a urobili sme dobre,vecer okolo siestej plno,cakajuci hostia,vrelo odporucame,vsetko je ako ma byt

Dátum návštevy: október 2017
Poďakujte používateľovi MilenkaJedna.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Papa's Living Restaurant, si pozreli aj

Český Krumlov, Juhočeský kraj

Navštívili ste Papa's Living Restaurant? Podeľte sa o svoje zážitky!

Napísať recenziu Pridať fotografie

Majitelia: Aký názor na to máte vy?

Prihláste sa k vlastníctvu profilu