“Slusna ceska klasika”

Kuchyňa: České, Krčma s reštauráciou
Vhodné pre: Miestna kuchyňa
Možnosti stravovania: Otvorené do neskorých nočných hodín, Rezervácie
Zrecenzované: 31. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Velmi dobre jedlo. Vyborna Velikonocna ponuka. Jahna, kralik, ryby, ale aj klasika. Zaplatite v pohode kartou. Slusna obsluha a primerane ceny. Urcite ano.

1  Poďakujte používateľovi maajoor.

Zrecenzované: 14. januára 2018 cez mobilné zariadenie

Už na úvod bolo ťažké vybrať si z tak úbohého jedálneho lístka. Po rozhovore s čašníčkou vyšlo aj tak najavo že väčšinu jedál z lístka aj tak nemajú, čiže ma čakalo nasilu vyberanie si z jedál na ktoré nemám chuť a nemám ich ani rada. Jedlo bolo nakoniec celkom jedlé. Klobúk dole pred čašníčkami, ktoré sa snažili byť prívetivé aj napriek tomu, že pri každom stole museli vysvetliť že si vlastne nieje z čoho vyberať.

Poďakujte používateľovi KykyM8.
Zrecenzované: 12. októbra 2017 cez mobilné zariadenie

Boli sme na večery s priateľkou. Posedenie veľmi útulné, obsluha milá, ochotná, na jedlo sme čakali chvíľu. Jedlo bolo výborné a veľke porcie. Ja som si dal plnený brambolorý knedlík a priateľka kačku. Vrelo odporúčam.

Dátum návštevy: október 2017
Poďakujte používateľovi 176michalh.
Zrecenzované: 12. októbra 2017 cez mobilné zariadenie

Interier velmi pekny a utulny. Isli sme sem na veceru. Podnik bol skoro plny. Obsluha bola velmi mila a priatelska. Aj ked bola na cely podnik sama stihala obsluhovat. Jedlo bolo naozaj vyborne. Velke porcie, ze by sa z toho dvaja najedli. Urcite odporucam :-)

Dátum návštevy: október 2017
Poďakujte používateľovi RenatkaS7.
Zrecenzované: 10. septembra 2017 cez mobilné zariadenie

Odporúčame navštíviť. Štýlové zariadenie, príjemná krčmička, v centre mesta. Rýchla obsluha, výborná chutná kuchyňa. Odporúčame rezervovať,večer vzdy plno. Pochutili sme si moc, podávané české tradičné jedlá, v ponuke ale i špeciality, pifko vynikajúce.

Dátum návštevy: august 2017
1  Poďakujte používateľovi katkac20.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Svejk Restaurace, si pozreli aj

Český Krumlov, Juhočeský kraj

Navštívili ste Svejk Restaurace? Podeľte sa o svoje zážitky!