“Urcite ano”

Kuchyňa: České
Možnosti stravovania: Otvorené do neskorých nočných hodín, Rezervácie
Možnosti stravovania: Otvorené do neskorých nočných hodín, Rezervácie
Zrecenzované: 31. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Vyborne jedlo. Slusne porcie. Prijemna obsluha. Vedia velmi dobre aj ryby. Ceny primerane. Zaplatite v pohode aj kartou. Rozhodne ano.

Poďakujte používateľovi maajoor.

Zrecenzované: 12. marca 2018

Hovädzí vývar bol extrémne presolený, až tak, že sme neboli schopní jedlo dojesť. Druhý chod bola bravčová krkovička na šampionovej omáčke s knedlíkom, pričom mäso bolo príšerne tuhé, plné šliach a chrupaviek, alebo niečoho tvrdého a neindetifikovateľného. Obsluha bola celkom príjemná, až na fakt, že čašník -Čech absolútne nerozumel po slovensky, ale ok, doba je už taká. Pivo ako jediné môžem naozaj pochváliť.

Poďakujte používateľovi Sightseer760453.
Zrecenzované: 29. júla 2017 cez mobilné zariadenie

Velmi sme si pochutili, slusne porcie za prijatelne ceny, o kvalite nehovoriac, velmi chutne. Ak v Krumlove tak do Mastale !

Dátum návštevy: júl 2017
Poďakujte používateľovi mia_cia_sk.
Zrecenzované: 2. mája 2017

Túto reštauráciu som navštívila už asi tretíkrát a nikdy ma nesklamala.. vždy som mala šťastie na voľný stôl, ale odporúčala by som hlavne v sezóne zarezervovať vopred. Obsluha bola vždy milá, rýchla. Jedlo bolo nachystané bezchybne a výborne. Vždy sme si riadne pošmákli. Mali sme tam už pečené koleno, kurací rezeň, steak, mix grill, losos a pstruh..toto všetko odporúčam, mňam.

Dátum návštevy: apríl 2017
Poďakujte používateľovi macka2004.
Zrecenzované: 30. apríla 2016

Vynikajici jidlo,hlavne steaky.vybrali jsme si dobre bile vino,pozdni sber. Obsluha mila,pri dalsi navsteve ceskeho krumlova se urcite zastavime.

Dátum návštevy: apríl 2016
Poďakujte používateľovi zdenek35.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Restaurace Mastal, si pozreli aj

Český Krumlov, Juhočeský kraj

Navštívili ste Restaurace Mastal? Podeľte sa o svoje zážitky!