České Budějovice

“Ludmila”
Recenzia Vendetta

Vendetta
Na pozícii č. 121 spomedzi 177 Reštaurácie v České Budějovice

Obsluha v pohode , pizza najhorsia aku som kedy jedla. Testo suche ,mozzarela nebola mozzarela ale nejaky syr divnej konzistencie,rajcinova omacka akorat zafarbyla testo inak nic . Za tie ceny clovek caka kvalitu ktorej sa v tomto podniku nedocka.

Poďakujte používateľovi Ludmila M.

Zrecenzované: 14. novembra 2014 cez mobilné zariadenie

Prijemne miesto a šikovný personál . Dali sme si chutný obed vynikajúce špagety elegantne naservírované, chutnú kávičku so zakuskom. Čerstvé a vynikajúce zakusky dobrý vyber nápojov a večer super posedenie na pivku v hornej časti s príjemnou muzikou a výhľadom na radnicu nám sa páčilo a boli sme spokojný hlavne z jedlom takze hodnotíme ako fajn reštauráciu na dobrom mieste s dobrou kuchyňou a personálom

Dátum návštevy: október 2014

Zrecenzované: 17. apríla 2017

Dátum návštevy: október 2016
Zrecenzované: 7. decembra 2016

Dátum návštevy: december 2016

Cestovatelia, ktorí si pozreli Vendetta, si pozreli aj

České Budějovice, Juhočeský kraj

Navštívili ste Vendetta? Podeľte sa o svoje zážitky!