“Obed”
Recenzia U Zlate hvezdy - ZATVORENÉ

U Zlate hvezdy
Zrecenzované: 31. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Na zaciatku som tento objekt vynechala; akosi sa mi nezdalo obedovat v "hospode". Po trapnej navsteve susednej pizzerie (pre nich) nam vsak nic ine nezostalo.
Kedze mam alergiu na mlieko a lepok, je vzdy problem nieco vybrat. Tu vsak boli velmi mili a jedlo z menu upravili tak, aby som nemusela hladat iny podnik. A okrem toho jedlo tu bolo naozaj vynikajuce! 5* pre cely personal.

Poďakujte používateľovi 201tinan.

Zrecenzované: 26. mája 2018 cez mobilné zariadenie